Golf 3 gti 8v

Golf 3 gti 8v

Član
Znači motor je gti 2.0 8v,85 kilovata,115 konja....motor je 96'godina,oznaka motora je AGG...Motor je potpuno stock,ništa na njemu nije dirano,kao i ispuh...sve je orginal na autu....

Zanima me kako mu malo snage dodati,malo ga pojačati??koja je najbolja opcija?

volio bi ga dignuti bar na oko 130 konja,znam da je atmosferac i da je to teže

ako netko ima iskustva i prijedloge....

pare nisu problem,skupit će se nekako :lol:
 
Legend
npr

268° Schrick bregaste
remapiranje ....

vecina to radi s 2.0 8v , tona videa na netu

<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/dZuqM-Uovjg" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 
Član
bolc je napisao(la):
Isplatnije mu je stavit Abf-a dobije više snage i približno para dođe;)

a kad bi stavljao motor radije bi išao na 1.8T ....samo neznam je li velik problem to u tricu staviti....iako iskreno nisam baš planirao mjenjat motor još...

mislio sam neke preinake napraviti,npr.staviti neki drugi ispuh,neki čip ili tako nešto..samo neznam koliko to može pomoći ovom motoru
 
Ma druze,sve ti je to nekako prespianje iz supljeg u prazno . Za tvoje auto,dakle 2.0 8v, kad bi radio chip u SM-u izaslo bi te sa Optimum chipom 200e odnostno sa Power chipom 250e ,a dobio bi tada 125 ks tj 131 ks sa Power. Isto tako sa preradam ispuha i slicnih stvari. Po meni ti je najbolji omjer ulozeno-dobiveno ABF motor,znaci 2.0 16v sa 150 kS,i zadvoljio bi sve tvoje potrebe za malo vise para. To je samo moje misljenje.
 
Član
B.M - Floyd je napisao(la):
Ma druze,sve ti je to nekako prespianje iz supljeg u prazno . Za tvoje auto,dakle 2.0 8v, kad bi radio chip u SM-u izaslo bi te sa Optimum chipom 200e odnostno sa Power chipom 250e ,a dobio bi tada 125 ks tj 131 ks sa Power. Isto tako sa preradam ispuha i slicnih stvari. Po meni ti je najbolji omjer ulozeno-dobiveno ABF motor,znaci 2.0 16v sa 150 kS,i zadvoljio bi sve tvoje potrebe za malo vise para. To je samo moje misljenje.

znači ne isplati se nikakve dorade raditi...to sam i mislio ....

ovakvo ću ga vozati jedno vrijeme pa ćemo vidjeti... i mislio sam da je najisplativija promjena motora

ali ovaj je motor u vrhunskom stanju,pa ga neću još izbacivati (bar još jedno vrijeme).iako bi volio da je malo jači....
 
Nisam rekao da se ne isplati.
Samo samo ti rekao da po meni ABF motor ti je najbolji omjer dobiveno-ulozeno i da sa njim neces fulat sigurno . A motor ti je vjerovatno kao i citav auto dosta ocuvan i ako je tako onda ti je tj motor kao sto kazes skupljaj pare za drugi motor. Da sam na tvom mjestu,cuvao bih originalan izgled auta sa sto bogatijom opremom a pod haubom da imam nesto dosta jako . ;)
 
Član
B.M - Floyd je napisao(la):
Nisam rekao da se ne isplati.
Samo samo ti rekao da po meni ABF motor ti je najbolji omjer dobiveno-ulozeno i da sa njim neces fulat sigurno . A motor ti je vjerovatno kao i citav auto dosta ocuvan i ako je tako onda ti je tj motor kao sto kazes skupljaj pare za drugi motor. Da sam na tvom mjestu,cuvao bih originalan izgled auta sa sto bogatijom opremom a pod haubom da imam nesto dosta jako . ;)

što se tiče vanjskog izgleda neće ništa biti promijenuto na autu,samo ću ga spustiti, a unutra imam neke sitnice,a što se tiče opreme auta,nema se šta više na njega staviti,jer ima sve i sve mu je orginalno...tako ni da tu neću raditi ništa posebno...

motor mu je u besprijekornom stanju,zato mi ga je malo i žao dirati....

najverovatnija opcija je da ću polako skupljati pare i onda u njega ubaciti neki motor,po mogućnosti oko 180 konja...
 
Član
najlakse sto mozes uraditi je spustanje glave,4-2-1 izduvna grana, i remapiranje,sve to je trosak od nekih 1500KM
i imaces tu neku zeljenu snagu,
eh sad ti sam odluci da li je to tebi isplativo i da li ces podnositi da te opet svaka 16ka ostavlja bez problema :)
po meni isto bolje skupiti pare pa ABF ubaciti!
 
Top