Golf 3 Gtd td+ic

Golf 3 Gtd td+ic

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ej raja..nesto sam konto..i pomislio da stavim intercooler ... motor je 1,9 td 75ks ... da li bi dobio sta s tim..gdje ga postavit..koliko bi kesha bilo..i gdje ga ima nabavit.. sa svim kompletnim instalacijama..da li mora bit bas ic od mk3 ili od nekog drugog autica..pomagajte...
 
Član
skoro sam gledao da je neko od forumasa ugradjivao intercooler,nisam siguran ko,pregledaj malo,sigurno ces naci,,pa mozes da pitas za informacije
 
nije bitno od kojeg je auta,bitno je da imas cijevi,a nosac ces morat napravit
samo cu ti rec da ga neces nac ispod 100KM + prepravke
moja preporuka je da nadjes sebi od Golfa mk2 IC njega je najlakse postavit
 
Član
ArminM :znas li koje da vidim otrpilike kako to frcera
GreenDevil:znas li ti mozda gdje ima ic..i kakve mi cijevi trebaju ..ili bi trebale doc..a nosac ..za sta da ga fiksiram..ispred hladnjaka..ili kako bi to moglo
 
nOKe je radio cijevi i nosac ako hoces malo "zanivljat" pitaj njega, a ako hoces da to odma rijesis kupi sebi originalni od mk2 sa nosacem i cijevima a ne vjerujem da je skuplje od 150KM kompletno
ako imas vise para kupi sebi od TDI-a
 
Član
ima li ic.a na otpadima..sa cjevima a nosac cu ja napravit ako ne bude..a gdje ima taj orginalni ..je li nov ili...i moze li taj orginalni od mk2 se samo plug and play na mk3..da ne placam dzabe toliko sve komplet pa opet moram nesto prepravljat
 
Član
noke je radio to koliko se sjecam,on je stosta prepravljao,to ti nije bas prevelika investicija,samo treba imat strpljenja,moze se uradit,a dobro ti je rekao devil,najbolje je da nadjes od MK II,on ti pase,a i moze se ugradit vrlo lako,pogledaj kako je to noke sredio,i sve ce ti bit jasno,on je to detaljno opisao
 
Taaky je napisao(la):
ima li ic.a na otpadima..sa cjevima a nosac cu ja napravit ako ne bude..a gdje ima taj orginalni ..je li nov ili...i moze li taj orginalni od mk2 se samo plug and play na mk3..da ne placam dzabe toliko sve komplet pa opet moram nesto prepravljat
od mk2 moze 100% a pogledaj ima li gdje mada je tesko nac u kompletu
 
Član
ok hvala vam..ako gdje nadjete javite mi...al da nije paprena cijena..i sta se dobije tim..
 
Legend
GreenDevil je napisao(la):
Taaky je napisao(la):
ima li ic.a na otpadima..sa cjevima a nosac cu ja napravit ako ne bude..a gdje ima taj orginalni ..je li nov ili...i moze li taj orginalni od mk2 se samo plug and play na mk3..da ne placam dzabe toliko sve komplet pa opet moram nesto prepravljat
od mk2 moze 100% a pogledaj ima li gdje mada je tesko nac u kompletu

- Ima jedan kompletan sa svim plastikama za 150KM od golfa mk2, mada cisto sumljam da se sve plastike moci jer je kod ova dva modela akomulator na razlicitim mjestima, al to ne bi trebao da bude problem... ;)
ovako to izgleda...
2eea9up.jpg

samo sto ovdje na slici fale neke plastike...


- a opet ima i moj protocni IC sa cijevima, sto se montira u karambolku... on je kompletan sa svim cijevima oko 250KM...
rabtig.jpg



To je to... ;)
 
Član
jesu ovo tvoji ic-ei..da li ovaj sa prve slike od 150km moze stavit na karambolku....a ovaj od 250 joja ..mi je poskup..a necu puno dobit..ocu dobit sta na perfomancama
 
Taaky je napisao(la):
jesu ovo tvoji ic-ei..da li ovaj sa prve slike od 150km moze stavit na karambolku....a ovaj od 250 joja ..mi je poskup..a necu puno dobit..ocu dobit sta na perfomancama

pa neces bas dobit 10-15ks al bice neke razlike
 
Član
znam :lol::lol: ..nisam onaj chuner..stavio intercooler imam 20ks vise ...liga..imas li ti na stanju tih intercoolera..i jel tvoja ugradnja il...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top