golf 3,1.4

golf 3,1.4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

edo

Član
e ovako,u planu su mi felge r14 za nekih 300-350 km,a htjeo bih ubaciti instrumentalnu tablu od golfa joker i da uradim auspuh u kiseljaku,baš onako kao što je uradio Igy Racer,pa bih molio Igia da
pita onog jarana što radi sa tacho tablama koliko bi me to došlo i
ako može da mi opiše zvuk sa svog golfača,jeli previše bučan itd???

P.S hvala unaprijed...
 

IGY

Član
za tablu cemo se dogovoriti kad se vidimo u nedelju na okupljanju, ako budes planirao doci, a ako ne javim ti,
a auspuh, naravno da je bucan, mora biti, ali nije previse taman je, samo sto se u autu cini kao da grmi ali u sustini to i nije tako
 
ma auspuh kod igy-a je bas extra legao,zvuk je takav da imas osjecaj da se radi o nekom jacem autu...ustvari to se i trazi od auspuha:)
 

edo

Član
stavio sam slike tamo gdje sam se predstavio,a koliko sam skontao kod igya je mašina 1.6(55kw)
a kod mene je 1.4(44kw),ali nije to ogromna razlika ipak benzin je benzin...samo moj jaran je imao kompletan remus izduv na golfu 2 i.6 dizel(amir-velečići),a imao je perverzan zvuk...

dobro sad ne bih volio da mi auto urla,samo pristojno da brunda i ja happy...
 
jest,jest kod igy-a je 1.6 i mislim da razlika sto se tice zvuka nece biti velika jer ipak su to relativno "male" kubikaze...nevjerujem da c e kod tebe biti puno slabije nego kod njega....
Evo i ja sam na svom Fordu(1.3 44kw) radio auspuh kod Barbica u kiseljaku i zvuk je predobar...kulturan kako bi rekli:)
 

edo

Član
mislio sam raditi kod onog lika gdje je igy racer radio...e vala za 160 km ima da ga uradi kako valja...
 
pa kod tog lika(Barbic) sam i ja radio...
A zavisi sta ces da radis ako ces samo zadnji sportski lonac nece te izaci vise od 140
 

edo

Član
šta si ti radio i koliko te izašlo,tj. jesi li ti radio samo zadnji lonac ili još nešto???
 
kompletan sam radio izduv...ajd pricat cu ti na okupljanju mrsko mi pisati ponovo...
Uglavnom mene je zadnji lonac kostao 110km ja mislim
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top