Golf 2 (Vase mishljenje..)

Golf 2 (Vase mishljenje..)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Eh ovako..
Prije svega pozdrav svima..
Da se odmah iskupim za greshke koje mogu nastati u daljnjem textu moje teme..
Ja se bash i nesto ne razumijem u auta (duga pricha) tako da mi ne zamjerite ako sta pogrijeshim, pogreshno pitam ili napishem..

Auto mi je neke BEZH boje, ma da u saobrachajnoj pishe metalik siva..
To su mi dodjelili (nije divljak) jer kako kazu boje mog auta nema..
Prije svega interesuje me koje bi felge ishle (po vashem mishljenju)..
Ja se nesto dvoumim oko BBS-a stare skole i nekih BORBET-ki sa dubokim falc-em...
Nemam duboke karambolke, jer to ne zelim, jednostavno me ne privlachi spusteno auto.. Tako da bi mozda najpametnije bile te BBS..

Josh nesto..
Spustao bih auto!
Ali samo naprijed, malo..
Kako to da uradim? Gdje? Kako da prodjem najjeftinije a da ne zajebem puno auto?
Spominjali su mi neko rezanje (cega li vech) opruga, amortizera..
Da bi mi to bilo najpametnije posto hocu samo malo naprijed da spustim auto..

Unaprijed hvala svima koji mi budu od bilo kakve pomochi..
Svako dobro..

:icon_smile:
 
Član
BBS na plitke karambolke i zakucavanje idu jedno s drugim kao rostilj s pivom.
A kracenje opruga rezanjem nije preporucljivo bas bolje cekaj neku paru pa kupi prikladne opruge(moj slucaj)
U svakom slucaju mnogo srece s autom i da se zelje ispune a ako ima jos pitanja pitaj slobodno ima ovde mnogo iskusnih momaka
 
Član
Davor ti je dobro odgovorio, a sto se spustanja tice nemoj rezati imas do 50 km raznih opruga za 2-ku stoga malo se raspitaj ko prodaje....;)
 
Član
ako i za koje auto ima jeftinih opruga to je golf 2-ca. znalo se ovdje po forumu prodavat par po 10-20KM...
 
Jest samo je rjetkost nac -30mm ili -40mm naprjed koliko bi njemu pasalo posto ne misli mjenjati amortizere sve koje se kod nas prodaju su vecinom -60mm posto su sa auta koja su dosla iz DE ili CH gdje to nije problem... kod nas zbog raznih kanjona i provalija na cesti nazalost jest... pa onda ako se vec odlucis na tu opciju da samo mrvicu spustis dobro obrati paznju na oznake na oprugama, naravno mozes i uzet u A3M ili negdje H&R kit koji samo spusta par cm auto bez gubitka udobnosti ali na zalost za nase uslove su dosta skupe pogotovo ako se stavljaju na automobil na kojem to kasnije nikako nemozes naplatiti. Pozdrav
 
Legend
DiAbLo je napisao(la):
Mogo si me to sve pitat na MSNu dushmane ...

Hvala Cao Prijatno :icon_mad:

:lol::lol:

sto se tice felgi ja bi uzeo neke s jebenim falcom 15" zakucat ga u pod,sad sve je do ukusa,al ja bi tako radio,al posto ti hoces sto jeftinije da prodjes znaci Borbet A1 ispadaju,onda uzmi BBS RM il RS uzmi od damira prendje opruge i vozi:icon_biggrin:
 
Član
Nećeš se zajebat il BBS il kakve falcare ali u svakom slučaju koje god da uzmeš trebaš spustiti da dođu felge do izražaja.Ljuboje ima 14'' sa falcom na prodaju pa pogledaj.Pošto ne misliš puno spuštati onda možeš uzeti samo kraće opruge i bog te veselio :D
 
Legend
ja sad ocu bas da napisem
sto ti nihad il tarik nisu objasnili sta i kako da ne pitash ove dusmane ovdje na forumu hah :)
zezam se, nego povuci tu dvicu da je vidimo, pa ti objasnimo sve sta i kako :)

pozz ;)
 
Član
.nOKe je napisao(la):
ja sad ocu bas da napisem
sto ti nihad il tarik nisu objasnili sta i kako da ne pitash ove dusmane ovdje na forumu hah :)
zezam se, nego povuci tu dvicu da je vidimo, pa ti objasnimo sve sta i kako :)

pozz ;)

Ma vazi.. Dok ufatim vremena, sad se malo raspitujem na sve strane..
Ide mi sad godishnji, da se malo odmorim od svega.. A i da pregledam, radnje, otpade, i ostala sranja.. Pa mozda sta i naleti..
A noKe, ti si doktor za ove dvice jbt. rado chu je tebi dovuch ako nista da samo pogledash, da bacimo koju prichicu... Da se konsultujem.. :D
Inache pusti ovog ba idola Tarika, samo pricha "Djecemi sad kad uzmem, djecemi sad kad kupim, djecemi sad chu, djecemi !"
Samo petlja a guzica raste ko nos kod Pinokija.. :D

Sto reche tip samo polako, da ne kupim neka sranja, da ga nakitim pa da izgledam ko cigan..

CU..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top