Golf 2 mjuza

Golf 2 mjuza

hehehe hvala pa nije nista posebno dva pioneera po 1200w 307d4 serije i pojacalo pioneer 760w nije to dovoljno za njih dvojicu al gura nekako da je soundmagus onda bi bilo ubi boze :cool:
 
Član
Ajd kralju predstavi vozilo u garazi. A extra drma slicno je bilo u mene u Ventu sa jbl ovom 15' nezz seriju tu al nisam imo veceg pojacala od 500w ali je bilo slicno
 
Član
Dobro svira :cool:;)
Ganjaj samo kakvo jace pojacalo, bio je skoro neki hifonics u oglasima od 1kw rms za nekih 150 KM naleti to ponekad prati oglase ;)

Il ako imas koga u HR nek ti uzme tako sond magusa ispod 200 KM su i imas 1500w rms :D
 
Član
Koji model je tog pionira što imaš od 760W, Jel to 760 RMS-a?
Drma pravo nema šta, u kojoj su kutiji?
@adi187 Jel imaš slučajno link od tog oglasa?
 
Član
Nemam link od oglasa al ta im je cijena tamo, imas cice.com.hr najaci hr forum za akustiku imas tu oglase pa ih bude
 
Član
nećeš baš na ciceu nać Hifonics od 1 Kw za 150 km
Ovaj Gz što ja imam platio sma ga u laktašima 100 Km sa kablovima, a cijena na ciceu mu je 250 km i više
Tako uvijek naleti neko što nezna šta ima,samo treba dobro pratit oglase
 
BlackT je napisao(la):
Koji model je tog pionira što imaš od 760W, Jel to 760 RMS-a?
Drma pravo nema šta, u kojoj su kutiji?
@adi187 Jel imaš slučajno link od tog oglasa?

ne 760wati nije rms u pitanju da je ubijelo bi puru u njima :D Pioneer 760 W GM-5000T:cool:
 
Član
imas u Osijeku u Autosoundu pogledaj na netu. magus x2000 cini mi se nesto cca 200 km nov....mozda manje vise ne sjecam se....ako odlucis se za nesto javi....;)
 
Top