Golf-2 menjac 4brzine

Golf-2 menjac 4brzine

Član
nemogu da ubacim ni u jednu brzinu puko mi neki dio sto spaja letvu menjaca i neki dio na motoru sto valjda ubacuje u brzine pa ako moze pomoc....hvala unapred
 
Početnik
to ti je bar prosto...saltebla ili mjenjac, nema trece...mjenjac ti je na otpadu oko 50-60, max 70 km, taj sa 4 brzine, a saltebla je kompletna 20-30 km, da sve bude po ps....
 
Član
Dejan 16v... hvala drug kad bi ubacivo ubacio bi 5 brzina
Oggy.... nema ovde u okolini doboja nigde jeftino menjaca al kad bi vec morao da menjam stavio bi petostepeni a puklo je nesto kad sam ubacivo u 3 brzinu i onda nece vise ni u jednu brzinu nit u rikverc
dami2580.... neznam druze ima neka plastika na tom djelu .. nesto je ko cjevcica od aluminijuma i gore ima ko kuka za prikolicu samo manje... trazio sam poa auto djelovima niko nikad nije cuo za taj dio nit video......hvala vam svima
 
Član
Ru-Golf2 je napisao(la):
Dejan 16v... hvala drug kad bi ubacivo ubacio bi 5 brzina
Oggy.... nema ovde u okolini doboja nigde jeftino menjaca al kad bi vec morao da menjam stavio bi petostepeni a puklo je nesto kad sam ubacivo u 3 brzinu i onda nece vise ni u jednu brzinu nit u rikverc
dami2580.... neznam druze ima neka plastika na tom djelu .. nesto je ko cjevcica od aluminijuma i gore ima ko kuka za prikolicu samo manje... trazio sam poa auto djelovima niko nikad nije cuo za taj dio nit video......hvala vam svima

ma to ti je to 100% imas to novo kupit u svakoj radnji 3-4km jedna zamjenis i ima da salta ko lud :lol:;)
 
Član
nema druze ovde nigde uzet nosio sam taj dio u svaku radnju ovde i niko nije video taj dio nikad cak nezna ni gde bude
 
Član
Ru-Golf2 je napisao(la):
nema druze ovde nigde uzet nosio sam taj dio u svaku radnju ovde i niko nije video taj dio nikad cak nezna ni gde bude

svasta:icon_question:, kod nas to ima u svakoj radnji, nadam se da mislimo na isto:icon_rolleyes:
 
Početnik
dami2580, mislim da ti mislis na polugice od saltebla za golf 1.6d, 1.6b, 1.8...a ne na 1.3b, koji nije ni slican...
 
Član
Oggy je napisao(la):
dami2580, mislim da ti mislis na polugice od saltebla za golf 1.6d, 1.6b, 1.8...a ne na 1.3b, koji nije ni slican...

ne znam, vjeruj kod mene je golf 2 1.3 da nisam ni pogledao sta mu je na salteblu:lol:
 
Top