golf 2 LJEPOTAN :D VASE MISLJENE

golf 2 LJEPOTAN :D VASE MISLJENE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
vidi se da je ulozeno dosta truda, samo je naprijed po meni unakazen :icon_rolleyes:
 
Član
prednji kraj katatrofa,,zali boze para bacenih na ovo,,kada bi vratio prednji branik i farove obicne od golfa bio bi extra ovako je ćuning golf:lol:
 
Član
bio je vec u antituningu...
mogao bi da lici na nesto,da je stavio široki body na njega,ovako izgleda nedovršeno...
 
Član
ArminM je napisao(la):
ovo da je ljepotan prodao bi se davno, ne bi truhnuo u travniku pored puta vec dugo vremena

:lol: :lol: :lol: mislim da se neko usrecio :lol: ,vec dugo vremena ga nema...ali znam da je cijelu vjecnost bio parkiran i znam da je trazio bruku para ...
 
Član
emar je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
ovo da je ljepotan prodao bi se davno, ne bi truhnuo u travniku pored puta vec dugo vremena

:lol: :lol: :lol: mislim da se neko usrecio :lol: ,vec dugo vremena ga nema...ali znam da je cijelu vjecnost bio parkiran i znam da je trazio bruku para ...

oko 9-10k ga cijenio, ludak
 
Član
ArminM je napisao(la):
emar je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
ovo da je ljepotan prodao bi se davno, ne bi truhnuo u travniku pored puta vec dugo vremena

:lol: :lol: :lol: mislim da se neko usrecio :lol: ,vec dugo vremena ga nema...ali znam da je cijelu vjecnost bio parkiran i znam da je trazio bruku para ...

oko 9-10k ga cijenio, ludak
[/quote ohohohoo ,pa zar toliko.... :lol: ali cuo sam da vlasnik nije iz bih,tako da mu se nije zurilo za pare...bas me zanima koliko je uzeo,mozda 2 - 2,5 :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top