GOLF 2 DIESEL POWER

GOLF 2 DIESEL POWER

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
TEK DANAS SAM SE UČLANIO NEMOJTE SE SMIJATI ALI NE ZNAM DOĆI SEBI DA STAVIM SLIKU U PROFIL STAVITI ODAKLE SAM DOŠAO I TAKO NEKA MI NETKO ODMAH POJASNI HVALA UNAPRIJED

EVO SAM SAM NAŠAO SVE JE U REDU
 
EVO STAVLJAM I DRUGE SLIKE IĆI ĆU POSTEPENO OD LOŠIJIH (u ovom postu) PREMA BOLJIM

SADA BOLJE, KOMENENTARI DA ČUJEM:icon_rolleyes:
 
Član
mijo ako nisi zna kad pišeš sa CAPS LOCK-on onda se DEREŠ stoga ga izgasi i piši primjereno.... :icon_smile:
soryy na OT
vidija na vwcc auto, pristojno djeluje
ako ti djelova triba javi se
 
nema se sad para trebala mi je gti ralica reka sam već na lito da ću nabavit posa pa ćemo viditi a štedim za crystal štopove i gewinde

Evo da predstavim svoga golfa.U moju obitelj godine "98 došao je golf druge generacije potpunog štok ili običnog izgleda pa smo odlučili ja i otac polako izlaziti iz te krize laganim preradama, do sada ih ima jako puno, prva iz mog sjećanja je došla ralica jer je nije ni imao kad smo ga kupili, počet ću od straga prvo sam kemija sa štopovima auto je bijele boje pa sam preko srijede prošao bijelom crtom, stavljeni su novi okviri tablica, bojana plastika iznad njih u boju auta, stavljene plave ledice naprijed u far i iznad zadnje tablice, nalje. kenwood na zadnjoj šajbi (mala),spojler iznad zadnje šajbe, ukrasna antena, ukrasni nastavak auspuha, pa je prošlo kroz 5-6 godina 5-6 različiti radkapa jer otac nije da široke gume, stavio sam plave kapice, spojlerčić crni na brisačima, maska od GTI, bijeli žmigavci, zadnje što je kupljeno je felge 14 allesio. Iz unutra je promjenjen novi volan iz novije tipe, tepicirunge isto novije tipe, ručica mjenjača 5 brzina, stavljene nove plave navlake, vw tepisi orginal za dvojku, a imam i srebrene sjajne, od muzike svake godine novi je radio išao sad je ostao sony 50x4 i kupljene zvučnike od 2x150W i naprijed neki od 80W dobro sviraju zadovoljan sam s muzikom za sada. Auto je jako očuvano i paženo.

PLANOVI: spuštanje kristal štopovi zatamnjivanje gti ralica novi farovi i jača muzika to ću napraviti kad dobijem na lotu, šala
 
može li 2 mala savjeta da li da stavim znak u crno (original crni) ili ostaviti kromirani, i uključio sam duga svijetla u maglenke pa meni to i nije baš lijepo za vidit (na ovoj slici 2. detalj GOLF je davno skinut) volio bih čuti i vaše komentare samo pišite
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top