Golf 2 1.8E direktno ubrizgavanje i plin????

Golf 2 1.8E direktno ubrizgavanje i plin????

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nedavno sam kupio golfa 1.8E sa direktnim ubrizgavanjem (crijeva goriva sa glave pumpe idu direktno na glavu motora), inace sam vozio cijelo vrijeme dizelase tako da zaista neznam nista o radu ovog motora, imao sam problema sa K glavom i razvodnikom paljenja, neko ceprkao i pomjerio solidnih 2cm :(, nesto sam to malo kao sredio i sada auto solidno ide, neprimjetno pusi, pali odlicno i dobro vuce, samo malo zatrza na recimo 4000rpm, zanima me ugradnja plina, da li je netko to uradio na ovom motoru?
da li ce mu smetati ovo sto se desava dok trenutno vozim na benzinu?

procitao sam negdje da se to ne preporucuje i da stvara probleme, post je bio star oko godinu, pa me zanima jeli izasao neki novi sistem plina sa kojim ce raditi bez problema????

da li je kod nas sredjeno to da mogu u saobracajnu upisati i plin????
da li placam vise registraciju ako imam i plin????

da li mi se isplati da to radim uopste ili da se zezam sa prebacivanjem na dizelasa????



Hvala vam svima i nadam se da imate razumjevanja, mozda sam cak i nesto pogresno napisao, ali mislim da shvatate o cemu se radi, usput motor ima 66kW
 
Član
a valjda si se trebao predstaviti prvo
pa bi ti vec neko odgovrio
kazes odakle si sta kako ime prezime maticni broj ime oca dal si bio kaznjavan i slicno pa ce mo dalje
 
Član
all se ovaj zada sa pitanjima ko padobranac :D
ja bi se prvo predstavio nesto vise reko o sebi pa onda ;);)
 
Član
a vjeruj Got2b da vise blage nemam dje da pitam, svaki majtor i servis ima drugu pricu.........
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top