golf 2 1.6TD motor pitanje?

golf 2 1.6TD motor pitanje?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Imam jedno vako kompleksno pitanje posto nije moj golf ali je rodijakov i on
ima neku ideju koja glasi ovako:
na vec onu svoju malu turbinicu jer je turbodiesel jeli stavio jos jednu malo
vecu da ima dvije turbine pa da kao ima jos vise snage,mada golf jako dobro
ide sa svojih 75ks i jako je dobro ocuvan motor i sve to,e sad vi meni recite
kako bi to bilo da se odradi tj dali je moguce ako jest koliko para i kako sta...
posto ja nisam toliko bas strucan da kemijam po diesel motorima...
Svaka pomoc i sugestija pozitivna ili negativna dobro dosla...Hvala
 
Legend
hahahaha
bas me nasmija :D
1.6 bi turbo dizel a :D

manite se corava posla ;) tesko da to iko kod nas moze ukomponovati, a i kad bi.. onda je pitanje koliko bi motor mogao izdrazi sve to..

jel kod rodjaka 51 ili 59kW?
 
Sta je ovo ovdje svi nabacuju nekakve turbine i kompresore na 1.6 dizela...nemam rijeci,svaka cast decki...
 
Početnik
neznam zasto se ismijavaju ovakvi prijedlozi,to je za mene super stvar da neko dodje na ideju za to,a to druze ako ti taj rodjak ili sta vec ima viska para neka kemija po motoru dokad hoce,sve je izvodljivo samo koliko isplativo i dugotrjano e to neznam,,,nije losa ideja samo ja se nerazumijem u te stvari tako da nemogu puno komentarisati...
 
ma pustite covjeka nek baca pare na te turbine, kad se bude trazio novi motor dodje iz guzice u glavu :lol::lol:
 
Početnik
ma ja sam njemu to govorio samo eto nemogu mu objasnit neke stvari zapeo pa
staces nisam se ja ni mislio patit sa time ja sam mu fino rekao oces vise snage
ubacim ti od gti-a 2.0 16V ili 8V nebitno i eto...

Sarajlic je napisao(la):
neznam zasto se ismijavaju ovakvi prijedlozi,to je za mene super stvar da neko dodje na ideju za to,a to druze ako ti taj rodjak ili sta vec ima viska para neka kemija po motoru dokad hoce,sve je izvodljivo samo koliko isplativo i dugotrjano e to neznam,,,nije losa ideja samo ja se nerazumijem u te stvari tako da nemogu puno komentarisati...

ma to sve stoji napisao sam sve sugestije dobre ili lose su dobrodosle da njemu
mogu pokazati i da mu izbijem to iz glave...pa i ja se nerazumijem zato sam i stavio temu da je u pitanju benzinac mogo bi mu stosta nesto objasnit a vako turbodiesel ne kontam se bas u te motore...pozz i aj do zepca na jednu ladnu :cool:



moze lock!!!!
 
Početnik
marko_bih je napisao(la):
ma ja sam njemu to govorio samo eto nemogu mu objasnit neke stvari zapeo pa
staces nisam se ja ni mislio patit sa time ja sam mu fino rekao oces vise snage
ubacim ti od gti-a 2.0 16V ili 8V nebitno i eto...

Sarajlic je napisao(la):
neznam zasto se ismijavaju ovakvi prijedlozi,to je za mene super stvar da neko dodje na ideju za to,a to druze ako ti taj rodjak ili sta vec ima viska para neka kemija po motoru dokad hoce,sve je izvodljivo samo koliko isplativo i dugotrjano e to neznam,,,nije losa ideja samo ja se nerazumijem u te stvari tako da nemogu puno komentarisati...

ma to sve stoji napisao sam sve sugestije dobre ili lose su dobrodosle da njemu
mogu pokazati i da mu izbijem to iz glave...pa i ja se nerazumijem zato sam i stavio temu da je u pitanju benzinac mogo bi mu stosta nesto objasnit a vako turbodiesel ne kontam se bas u te motore...pozz i aj do zepca na jednu ladnu :cool:





eto me sutra...pa se vidimo...:icon_smile:..
 
Početnik
Sto odma napadate ideja jest cudna,nemam takve ideje nit
mi padaju na pamet samo me zanimalo sta vi mislite o tome

MOZE LOCK ILI DELETE KAKO GOD
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top