Golf 2 1.3 by Chuza

Golf 2 1.3 by Chuza

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Mozda nije neki projekat ali neka ga i ovdje,eh eto ga moj Golf,znaci sve stock,planovi su tu,ali para nema,standardno :icon_biggrin: ali bice i njih aBd,od planova imam sljedece,stopke,angel eyes,zmigavci,maska,GTI Lip,spustiti,felge nabaciti,sjedista,volan i obavezno dobra zika :icon_biggrin:,ukratko to su planovi,a sad slike:







I na kraju special edition slika :icon_biggrin: .nOKe chuner i njegov Golf i moj Golf :icon_biggrin:




Evo tu je i prvi styling dio stopke :icon_biggrin::



I uzete su opruge zadnje,crvene,dok ih sredim pa ce biti slika i njih

eh to je to za sad ;)
 
Legend
oooo
ma brao maca
jos samo spusti izatamni
salim se..
bas sam neki dan bio kod chuze nesto radili oko auta (hvala) i pogledam golfa, MA NOV znaci ja odavno nisam vidio ocuvanijeg golfa, plastike nove, unutrasnjost perfektno ocuvana, motor suv k'o barut, zao mi je sto ga ne provozasmo malo, jedna guma pusta, al sredit ce se to sve..
sretno drug u projektu, ja sam ti rekao kako bih ja.. pa ti vidi ;)
 
Član
Hvala brate moj,a za pomoc kad god treba Chuza je tu,ja necu nista da pricam o stanju auta,vidio si i rekao si kakvo je stanje,ispasec puno ga hvalim

2all: hvala svima unaprijed ;)
 
Član
A3M stope,nakon mnogo muke oko toga ;)

PS:Moram jos unutrasnjost slikati,da viditi stanje ;)
 
reko sam ti gore već u garaži da je golf predobar vidi se da je očuvan zato se i isplati uložit u njega a vidim fino razmišljaš a fino si i kreno ako negdje zapne samo zovi ija sam učio od drugih pozz i sretno u radovima mk2 forever
 
Član
dadao_style je napisao(la):
reko sam ti gore već u garaži da je golf predobar vidi se da je očuvan zato se i isplati uložit u njega a vidim fino razmišljaš a fino si i kreno ako negdje zapne samo zovi ija sam učio od drugih pozz i sretno u radovima mk2 forever

Upravo, ako šta treba tu smo ;)
 

IGY

Član
hehe odlicna dvica, ocuvana vidi se, i dobra podloga da se uradi jos jedan primjerak cistog germana;)
sretno u nastavku radova, i zovi ako gdje zapne
 
Fin golfic pravooo....Chuza nek je sa srecom i da ga uradis finoo....
ako bude sta trebalo zovii...pozz:icon_smile:
 
Član
aa nek si stavio slike btw sretno u radovima
puno para i srece pa da uradis sve to sta si naumio
p0z ...
 
Početnik
samo lagano chuza... ako ce biti onako kako smo pricali onda valja... ;) ako treba pomoc oko golfa zovi..kad bude sarafanja tu sam ako treba pomoc..te opruge kad budes stavljao i to..da ne placas majstore ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top