golf 1

golf 1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ev ja malo keca radio meni se svidja i ja bi ga ovako uradio da je u mojim rukama jos neko ga je radio al nadam se da se ne ljuti


211slc.jpg



eha.jpg
 
Član
mala ti ova cura:lol:
zmigavce nisi dobro iskruzio prije nego sto si ih desaturirao,osigurac haube na lijevoj strani auta nije postavljen simetricno u odnosu na desni,znaci,vise je pomjeren prema sredini auta...desni far je nekako zakrenut u lijevo,znaci zakretanje u smjeru obrnutom smjeru kazaljke na satu,valjda me razumijes,izduv mutan...sve u svemu,ima par sitnih gresaka,nista strasno,al mi je ideja premocna,nista puno,light tuning al sa stilom....respect;)
 
Član
edoze je napisao(la):
mala ti ova cura:lol:
zmigavce nisi dobro iskruzio prije nego sto si ih desaturirao,osigurac haube na lijevoj strani auta nije postavljen simetricno u odnosu na desni,znaci,vise je pomjeren prema sredini auta...desni far je nekako zakrenut u lijevo,znaci zakretanje u smjeru obrnutom smjeru kazaljke na satu,valjda me razumijes,izduv mutan...sve u svemu,ima par sitnih gresaka,nista strasno,al mi je ideja premocna,nista puno,light tuning al sa stilom....respect;)

ovo pautljak cura :lol:
edo je već napisao dosta toga,
i meni se sviđa način tuninga samo vježbaj
i biće još bolje ;)
 
vidi ova cura poraste lol :lol::lol::lol:


et editovo sam i poveco curu sta kazete aaa

i da nisam htjeo nista posebno isao sam malo vise na old school tuning
 
Član
fast..tuning20 je napisao(la):
vidi ova cura poraste lol :lol::lol::lol:


et editovo sam i poveco curu sta kazete aaa

i da nisam htjeo nista posebno isao sam malo vise na old school tuning



old school sa slr-style izduvima:lol:
nego,ja mislim da ovoj curi fale sake,ovako sakata:icon_question::icon_rolleyes:
 
edoze je napisao(la):
fast..tuning20 je napisao(la):
vidi ova cura poraste lol :lol::lol::lol:


et editovo sam i poveco curu sta kazete aaa

i da nisam htjeo nista posebno isao sam malo vise na old school tuning



old school sa slr-style izduvima:lol:
nego,ja mislim da ovoj curi fale sake,ovako sakata:icon_question::icon_rolleyes:



malo mjesano reko isao sam malo vise na old school sto znaci nisam skroz

a ova cura jedna ruka se ne vidi od nje a tako je i na orginal slici a druga vjerovatno je okrenula tamo na desnu stranu pa se ne vidi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top