Golf 1 1.6 restauracija i radovi

Golf 1 1.6 restauracija i radovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo juce sam nabavio mala vratasca kod suvozacevih nogu a danas se malo tapaciralo.Znam da ce mnogi reci da ovo ne ide uz RAT style ali ovo je za Casual look a RAT je za takmicenja.Iako cu morati odgodtiti montazu jer nemam jois uvek baglamicu koja drzi ova vrata ali otom potom.



Ima jos malih dorada oko rukohvata nisam zavrsio ali nisam mogao vise prste nisam osecao .


A evo jos jedna od danas RUSTING IN PROGRES :punk::punk:
 
Član
sad sam tek video....steta za onaj udes,ali sredice se to ne brini,bitna je volja...a vidim da dosta paznje posvecujes detaljima;) samo napred
 
Član
auu bas mi je zao za ovaj udes,malo mi bi krivo kad sam vidio da planiras odustat od svega,drug ja sam imao blizak susret s banderom,pri vecoj brzini,auto skrsio samo tako,prednji kraj,ovako kao i ti,samo puno gore,i hvala bogu trudom i radom sve se ustimalo i dovelo tamo gdje treba da bude,tako i ti isto,nema odustajanja,a vidim da toga sad nece ni biti,svaka tebi cast,ides dalje to sam siguran,malo volje i sredit ces ti kecinu ponovo,siguran sam da ce biti bolji nego sto je bio;);)
 
Član
Hvala momci nema sta ovasj projekat ide dalje ali ipak se sprema novi projekat koji ce ici malo vise na zapadni fazon.;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top