Golf 1 1.1 plin ?

Golf 1 1.1 plin ?

Član
Zanima me iskustva/savjeti plin na ovom motoru. Dakle golf 1979. 1.1 plin. Kako se taj motor ponasa na plinu jer je 37Kw.
 
Ako je nasao jeftin plin sto da ne, nece valjda nov ugradjivati. Imam yugu 2008god 1.1 motor i ima plin, naspes 20km i zaboravis kad si sipao
 
Član
Izgubit ces nesto snage i pitanje je isplativosti u auto ubaciti plin vrijednosti 500KM a auto vrijedi recimo dvaput toliko...kad ces otplatit 500KM razlike u gorivu...ja bih prije prodao tog i kupio dvicu dizela za to para
 
Nije yugesa puno napredniji, karburator je, a nije fazon u godistu nego u ekonomicnosti
Insane, nije u pitanju to da li je on napredniji ili nije već je frka to što taj golf neće još dugo, sigurno, ni po pitanju limarije ( pretpostavljam )
Onda, nije ni motor više sa istom snagom nakon toliko godina pa da efikasno podržava sistem plina
Moj Yugeša je 1.3 47 kw '9o god ( o plinu ne razmišljam ni sekunde )
Ali eto, kako god
 
Nemam volje raspravljati se, ne mozes na osnovu godista tvrditi da se auto raspada i nece jos dugo ako ga nisi vidio ali kako god. Plin inace ubacis za 200km bez atesta
 
Član
Ma sta vam je ljudi ,
covjek dobio plin dzaba mozda , hoce da ubaci ,
ali nece da se muci i pegla ako golf nece podrzati , jer ce ga onda opet morati skidati i umarati se..
 
Ma nisi ne brini nego ne volim kad neko tvrdi nesto sto ne zna :D ako je plin dobio dzabe ili jeftino ne znam sto da ga ne proba ubaciti, vozi 10 dana ako ne ide iscupaj vani. Bar ga nije tesko izvaditi
 
Top