glof mk4 tdi

glof mk4 tdi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
zasto se mi se golfo slabo zagrijava?

upalim ga i cekam da odradi 3 minute i onda krenem vozit i treba mi pet minuta voznje da se kazaljka pomjeri .. nekontam sto .. da nije mozda do termostata:icon_question:
 
Član
hladno druze, tdi-ju inace treba vise vremena da se zagrije, zimi pogotovo, bar tako ja mislim, nedavno je bila tema na forumu i meni je cudno kupio 6icu i slabo se zagrijava ali koliko sam skonto na forumu da je to normalno kad je hladno da mu treba duze vremena...
 
Početnik
a i ja se kontam da je to ... mercedes c220 benzinac naravno mi se ugrije za 2 minute odma 70 temperatura :cool: ..
 
Član
i mene to zacudilo kad sam tek kupio golfa, bilo mi malo cudno treba nekih 15ak min da dodje na 90, kad citam na forumu da je to normalno zimi za tdi-ja... nek me neko ispravi ako grijesim
 
Početnik
hajd nema veze .. sace jos malo zima proc pa nemo frke.. onda nam nece ni trebat .hhehe .. e kad ti stavljas ljetne gume na auto? ja mislio stavit cim pocne mart :icon_confused:
 
Član
sandi_azra je napisao(la):
hajd nema veze .. sace jos malo zima proc pa nemo frke.. onda nam nece ni trebat .hhehe .. e kad ti stavljas ljetne gume na auto? ja mislio stavit cim pocne mart :icon_confused:

cim budem imo para za alu, a ne bude snijega idu ljetne... mozda polovina marta ako ne bude snijega, ugl do kraja marta bi trebale bit ako nas vrijeme posluzi :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top