glass magic trick

glass magic trick

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/sHeUW-yJihQ&hl=de&fs=1&color1=0x5d1719&color2=0xcd311b"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/sHeUW-yJihQ&hl=de&fs=1&color1=0x5d1719&color2=0xcd311b" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

scratch_head.gif
 

MTR

Član
prati kad vraca od velike ka maloj , nije uspjeo dobro da pobrise kolicinu u velikoj casi , vidi se sjena
 
Član
Jel to moze isto sa pivom ??? Kupim mali Pan 0,33 i na kraju imam 2 Litre :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
zasto se ova zadnja casa ne vidi bas najbolje u kadru...?? imam osjecaj jos neko dosipa tecnost u zadnju casu, jer brzina kojom se tecnost podize naglo poraste, a to je negdje pred kraj punjenja case. bar mi se tako cini

ili druga varijanata, da case nisu prazne da u njima ima vode a da se to na snimku ne vidi :)
 
Početnik
ima vode ili neke druge tekucine, pogledaj kako je na pocetku tecnost u najmanjoj casi "bjelja" od ove na kraju sto bude u najvecoj casi :)
 
BHT Ovisnik
pa zar nevidite da u svakoj casi ima vode,samo pozorno pratite,i kako sipa mlijeko sta li je vec,ima vecu gustoću i tako kad sipa ono ide do dna,a case su takve da se ne primjeti mnogo voda:icon_smile:
 
Član
Jako interesantna fora,mada se po konzistencij i boji tecnosti vidi da je u ostalim casama bilo vode,te se tako razrijedilo!
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
pa zar nevidite da u svakoj casi ima vode,samo pozorno pratite,i kako sipa mlijeko sta li je vec,ima vecu gustoću i tako kad sipa ono ide do dna,a case su takve da se ne primjeti mnogo voda:icon_smile:

i ja kontam da bi to nesto moglo bit
to mi je nekako jedino logicno objasnjenje
 
Član
IGY je napisao(la):
nek on ovako sa gorivom uradi pa cu mu vjerovati :icon_eek::lol:

Ocekivao sam od tibora da tako nesto odvali :lol:
U svakom slucaju, u casama ima vode, i na kraju sva ova tecnost postane toliko retka a na pocetku je gusta, tako da... :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top