Glasanje clanova za kvalitet ili kvantitet foruma

Glasanje clanova za kvalitet ili kvantitet foruma

Da li vam je bitniji kavlitet ili kvantite foruma?

  • Bitniji mi je kvalitet foruma

    Votes: 55 91,7%
  • Bitniji mi je kvantitet foruma

    Votes: 5 8,3%

  • Total voters
    60
Početnik
U zadnje vrijeme sve je vise onakvih clanove koji se prijave i odma nakon predstavljanja(veoma loseg i "siromasnog" predstavljanja) otvore temu u kojoj navode svoj problem.Tj registruju se samo radi te stvari i vise se nepojave na forum.Sta ostali clanovi misle na takav nacin registracije i ponasanja. :icon_question:
;)
 
Član
RE: padobranci i ofirni

Meni vise odgovaraju ti koje muka natjera na registraciju na forum,nego oni koji nakon 2 posta vec nesto naveliko prodaju...ne znam da li je uveden veci broj postova za oglase,ali mi je to upadalo u oci :icon_smile:
 
Početnik
RE: padobranci i ofirni

Aladin46 je napisao(la):
Meni vise odgovaraju ti koje muka natjera na registraciju na forum,nego oni koji nakon 2 posta vec nesto naveliko prodaju...ne znam da li je uveden veci broj postova za oglase,ali mi je to upadalo u oci :icon_smile:

Da takodje i clanovi te tipe koji odma "napadaju" foruma oglasima.Meni iskreno i nije ok da takvi budu clanovi pa sam zato otvorio temu ovog tipa.Po meni bi trebalo da se napravi kao i za oglase da nemoze se otvarat tema u savjetima i kvarovima i sl podforumima bez min 30 postova ;)
 
Početnik
RE: padobranci i ofirni

zen_3dom je napisao(la):
Džaba sva ta prica, nije fora u kvalitetu clanova, vec u kvantitetu ;);)

To stoji i da se primjetiti a zasto jednostavno nebi se nekad nesto moglo promijenuti.Nper neka moderatori u ovoj temi naprave glasanje.Kvalitet foruma ili kvantitet.Pa da jednom za svagda odlucimo kako i sta ;)
 
RE: padobranci i ofirni (kvalitet ili kvantitet foruma)

Teško ti je to glasovanjem popraviti jer se i tu javi netko samo radi cirkusa i ništa više. Po meni, oglase p. i k. bi trebalo strogo odvojiti od ostalih podforuma. Ne fiziči odvojiti nego napraviti zahtjev na bazi aktivnosti na forumu...
 
Član
RE: padobranci i ofirni (kvalitet ili kvantitet foruma)

Porschefan je napisao(la):
Teško ti je to glasovanjem popraviti jer se i tu javi netko samo radi cirkusa i ništa više. Po meni, oglase p. i k. bi trebalo strogo odvojiti od ostalih podforuma. Ne fiziči odvojiti nego napraviti zahtjev na bazi aktivnosti na forumu...

oOdprilike ovo bi bilo rijesenje!
 
Administrator
RE: padobranci i ofirni (kvalitet ili kvantitet foruma)

oglase ne moze postaviti clan koji nema min. 30 postova
 
Član
RE: padobranci i ofirni (kvalitet ili kvantitet foruma)

hajd ok za oglase, ali ne vidim razlog nekome ne pomoci ako si u mogucnosti. kao da je bitno hoce li taj neko kasnije pisati. bas ce forum ovisiti od pojedinih postova. ne kazem da je sad to ok, ali opet kazem. ne vidim razlog zasto nekome ne pomoci, ukoliko si u mogucnosti. veci su problem spameri koji zaseru pola tema, nego neko ko odma otvori temu u kvarovima nakon sto se registruje. to je barem moje misljenje...
 
Član
ja sam neaktivan clan,citac,sto bi rekli i ponekad kad mi nesto bude interesantno i komentarisem...
onaj limit za oglase je bezveze.ne vjerujem da ce se neko kome je cilj samo da stavi oglas i registrovati zbog toga,pogotovo jer sad ima milion stranica za trgovinu.
logicnije mi je i nekako normalnije da se covjek registruje i pita "strucnjake" nesto,nego seratori koji se registruju i pametuju na svakoj temi,a razumiju se u to o cemu pametuju ko mara u kriv q...
mozda uvesti da broj vozacke dozvole bude obavezan pri registrovanju na forum (siguran sam da bi se broj smanjio u pola):icon_smile: ili uvesti P=pocetnik kao i u saobracaju i to ne brojem postova jer je to najlakse.roknes 20 viceva,pet slika,predstavis se i zahvalis svima koji ti pozele dobrodoslicu i to je to. uvesti neko vremensko ogranicenje na neke podforume i sl :icon_smile:
 
Član
Ma dzaba samo raspavljate o ovome kad nema nista od toga, a nemam nista ni protiv tih "pocetnika" koji traze pomoc o nekom kvaru, zasto da ne pomogne onaj koji zna, pa nece propast forum zbog toga.
Sto se tice ovog prijedloga br vozacke i to, ma kakvo to, pa ja prvi ne bih ostavljao licne podatke ovdje tako da....
 
Član
davno sam ja bio rekao da bih uveo kad se registrujes na forum,isto kao da trazis azil ...

Bilo bi kao kuca -zajednica BHTuning Team-a koja bi nakon sve te registracije otvorila ti svoja vrata ...


Bilo bi nas manje al koliko da nas ima ,forum bi bio aktivniji , i ostala bi ona ozbiljnija raja ...







Ovako moderatori imaju puno posla,puno padobranaca , puno bezveze tema , a onako bi svega se to umanjilo
 
badboy je napisao(la):
davno sam ja bio rekao da bih uveo kad se registrujes na forum,isto kao da trazis azil ...

Bilo bi kao kuca -zajednica BHTuning Team-a koja bi nakon sve te registracije otvorila ti svoja vrata ...


Bilo bi nas manje al koliko da nas ima ,forum bi bio aktivniji , i ostala bi ona ozbiljnija raja ...







Ovako moderatori imaju puno posla,puno padobranaca , puno bezveze tema , a onako bi svega se to umanjilo
suti, da je ovako, tebe ne bi bilo na forumu odavno :D :D
 
Član
Death_beat je napisao(la):
badboy je napisao(la):
davno sam ja bio rekao da bih uveo kad se registrujes na forum,isto kao da trazis azil ...

Bilo bi kao kuca -zajednica BHTuning Team-a koja bi nakon sve te registracije otvorila ti svoja vrata ...


Bilo bi nas manje al koliko da nas ima ,forum bi bio aktivniji , i ostala bi ona ozbiljnija raja ...







Ovako moderatori imaju puno posla,puno padobranaca , puno bezveze tema , a onako bi svega se to umanjilo
suti, da je ovako, tebe ne bi bilo na forumu odavno :D :D




Pa dobro treba priznati :D al sjecam se da jednom bila slicna tema ,pa sam isto naveo odgovor kak bih uveo stroziju registraciju ili sl.
 
Top