Girls Hair Vs Powerful Sound System

Girls Hair Vs Powerful Sound System

Član
djaba se isfenirala :D

http://www.break.com/index/girls-hair-vs-powerful-sound-system.html
 
fkt ludilo.....

sve imam osjecaj da je kakav ventilator u pozadini, jbt sve mu otvoreno, i gepek i vrata i opet ubija onako.....

lici mi na fake, ali opet hajd znaj.....

ludo uglavnom
 
Član
zen3dom, sumnjam da je fake.. ima dosta ovakvih stvari na netu.. doduse, gledao sam sa kracom kosom, pa je manje... ali vjerujem da duga kosa sa dovoljno jakim sistemom moze ovako leprsati :D
 
sub3r je napisao(la):
zen3dom, sumnjam da je fake.. ima dosta ovakvih stvari na netu.. doduse, gledao sam sa kracom kosom, pa je manje... ali vjerujem da duga kosa sa dovoljno jakim sistemom moze ovako leprsati :D

ok, ali lici mi na fake samo radi gepeka otvorenog, mislim nigdje kompresije vazduha, da mu je sve zatvoreno a samo ova vozaceva vrata otvorena ok, pa vazduh izbacije na njih, a ovako iako je i gepek otvoren ono siba...

pa kakvi su tek jadi kad je sve zatvoreno :D
 
:lol::lol::lol::lol:

ludilo :cool:

Jednom sam sjedio u autu naprijed i bila su otvorena prednja vrata gdje ima ovakav sistem ozvucenja i pored mene je sjedila jedna cura skoro pa ovako joj je kosa se dizala ludilo bilo posmatrat a kasnije sam jedva mogao razumno cuti sta neko prica al od svega toga, ugledam da je lajsna sa vrata spala popucale tiple :D ne smijem ni zamislitna posljedice bit u autu zatvorenih vrata :icon_biggrin:
 
Top