Gewinde

Gewinde

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Moze li mi neko rec, koja je maksimalna visina na koju se Gewinde mogu podesit...bilo koje...?

Kako sam stavio sire gume i distance, kaci mi nazad kad sjedne cetvoro ljudi...nije jos u planu extremno spustanje, dakle sto visljei sto tvrdje... ;)
 

JD.

Član
zavisi od gewindi do gewindi i zavisi od auta do auta

recimo ako ti gewinde koje imas spustaju 30-60mm, ako ih dignes skroz, onda si 30mm nizi nego sto je fabricki...
 
Član
Aj dobro to...

Ne mogu znat koliko ce spusten bit kad su mi sad amortizeri se sjebali...zadnji... :D


Znaci golf dvica je u pitanju...ne treba mi spustanje, vec tvrdoca, da ne ljeze kad se "natovari"....
 

JD.

Član
e to je nesto drugo... nemaju sve gewinde stelovanje tvrdoce... ako te tvoje nemaju onda mozes stavit one odbojnike da ti manje hoda amortizer tj opruga
 
Član
srdjan014 je napisao(la):
Aj dobro to...

Ne mogu znat koliko ce spusten bit kad su mi sad amortizeri se sjebali...zadnji... :D


Znaci golf dvica je u pitanju...ne treba mi spustanje, vec tvrdoca, da ne ljeze kad se "natovari"....


Amortizeri nemaju veze sa visinom auta, auto leži na oprugama, mjenjaj opruge ili ja sam na svome golfu kod majstora podbacivao neke šajbice nazad ispod opruga da bude visočiji i kad se natovari da ne padne prenisko.
Inače je to kod svih golfova 2 problem.
 
Član
;)


Kad sredim Old School feluge i to, onda ce ici na spustanje, pa sam kont'o sad odma' gewinde rjesit, al' necu da spusti previse... :S
 
Član
Srdjane,

napisao sam ti vec nasem topicu

a nisam siguran nesto, ali ja mislim da u ovom JOM kompletu dobijes sve, ne trebaju ti tvoji amortizeri, mislim zadnji
 
Član
Isto tako sve zavisi od gewindi. Recimo mnoge nemaju nazad stelovanje tvrdoce, dok sve imaju da se moze stelovati naprijed. Moj ti je savjet da trazis one kod kojih se tvrdoca moze i nazad stelovati ;)
 
Početnik
ako su gewinde onda dobijes 4 amotrizera sa oprugama na kojima ( amortizerima ) imaju navoji za podeenje visine,

stelovanje tvrdoce se u velikoj vecini odnosi na rebound podesavanja, tj na odziv amortizera u fazi opustanja ( kad se auto dize ) dok rijetki kao sto je npr KW V3 imaju podesavanje kompresije amortizera....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top