gewinde pukla opruga POMOC

gewinde pukla opruga POMOC

Zanima me da li neko zna ima li gdje u Bosni neka firma da prave opruge po dimenzijama,pukla mi je opruga na gewindama
 
Član
Nevredi variti pucice sigurno na drugom mjestu , bar se tako desilo mom drugaru zavari i nakon par dana mu pukne ponovo na drugom mjestu. Jedino ti je rijesenje uzeti opruge od motora one su identicne tj. on je stavio i nema razlike cak je i malo tvrdji...;)
 
Nevredi variti pucice sigurno na drugom mjestu , bar se tako desilo mom drugaru zavari i nakon par dana mu pukne ponovo na drugom mjestu. Jedino ti je rijesenje uzeti opruge od motora one su identicne tj. on je stavio i nema razlike cak je i malo tvrdji...;)
kako to da pukne na dr mjestu? o_O
to mora da je neki trulez bio :p
 
Član

cisto sumnjam da kod nas to iko radi... Ako radi i ja bi jedne napravio sto meni trebaju a ne mogu nigdje naci :D
 
Član
metaloplastika, gornji vakuf cini mi se.. Negdje sam procito da se bave izradom opruga, tlacnih, torzionih, vakih, nakih.. Pa sad ne znam rade li opruge za auta. Al' eto, vrijedilo bi nac kontakt telefon pa pitat'.
 
BHT Ovisnik
Rade opruge !
Vec sam spominjao da ja imam custom gewinde, tj. prepravljeni amortizeri, zadnje opruge su moje originalne,prednje sam morao praviti, dođe oko 40km komad, kolega Sreto, vjerujem da ga vecina zna, je meni pravio gewinde i drama sam zadovoljan, em duplo jeftinije od ovih low brend,a kvalitet je bukvalno koji su i tvoji amorti, ako te zanima mogu ti doci do kontakta ovog gdje on narucivao po mjeri i to
 
Član
De mi javi na pp ako ti nije problem za konntakt broj ili ovdje ga napisi, ja bi trebao dvije orpuge praviti :D

Edit: evo nasao sam ovaj doo metalplastika, gornji vakuf

061 719 192
030 265 740

Proizvode
Kompresivne (Tlačne) opruge
Torzione opruge
Ekstenzivne (Vlačne) opruge


Ti u svakom slucaju javi i za tog pa da se vidi koji je bolji, povoljniji itd :D
 
Poslednja izmena:
BHT Ovisnik
hajd provjerim pa vam javim,mene je zanimala konkretna cijena rada i uradio sam gewinde, kasnije sam informativno pitao jer me zanimalo i takva je cijena bila, cim saznam napisem ovdje
 
BHT Ovisnik
063469646, negdje je valjda oko Bugojna nezz, al mislim da nece htjet obicne opruge praviti, nego samo za gewinde
 
zvao sam ja covjeka u bogujno, kaze da on nemoze uraditi to sto meni treba, tj opruga za auto, oni valjda rade samo sa tanjom zicom
 
Top