Gewinde, passat 35i

Gewinde, passat 35i

Član
Pozdrav. Imam u planu kupiti gewinde za svoje auto, passat delfin karavan. I naletio sam na gewinde od golfa 3 karavana i interesuje me da li odgovaraju na moje auto?
Kontam, slicno je auto, karavan i godine pa bi moglo i pasati...
Lijep pozdrav
 
Odgovaraju,
Ako ces ih montirati, zamijeni i aksijalne lezajeve, ako su tvoji u losem stanju.
Ne zaboravi da podesis geometriju ovjesa nakon postavljanja gevindi. Svjet, montiraj gevinde, provozaj se malo oko radionice da sve nalegne kako treba, vrati se, podesi zeljenu visinu i bjezi na spuru.
Jos nesto, neko se moze javiti pa reci da ne odgovaraju, to je tacno ali ako uzmemo u obzir fabricke amortizere. Kod gevindi je druga svar, i onako se spodesavaju po visini.
 
Poslednja izmena:
Član
OK, hvala na odgovoru. Pa zvao sam ja par masjtora, ali sam se pogresno izrazio i pitao odgovaraju li amortizeri od trojke na delfina i rekli su NE! Znaci gevinde mogu od trojke karavana na mog delfina karavana, super! Bitno je da se mogu montirati i pricvrstiti a visinu cemo ganjati. Hvala jos jednom na odgovoru. Ako jos neko ima kakav savjet, sugestiju neka se javi, bio bih zahvalan. Pozdrav
 
Top