Gemballa Mirage Porsche Carrera GT Matt Edition

Gemballa Mirage Porsche Carrera GT Matt Edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Gemballa-Mirage-Porsche-Carrera-GT-Matt-1.jpg

Kao što je poznato, Porsche Carrera GT se više ne proizvodi ali i pored toga privlači pažnju tjunera. Među njima se posebno ističe nemački Gemballa, koji je ovaj put dovoljno bogatim kupcima ponudio vizuelno veoma zanimljivu Carreru GT Matt Edition.
Gemballa-Mirage-Porsche-Carrera-GT-Matt-4.jpg

Najvažnija karakteristika automobila naravno odmah upada u oči – njegova mat crna boja, a i unutrašnjost ovom prilikom nije pošteđena. Tačnije, u enterijeru bode oči plava alkantara, u kombinaciji sa kožom i elementima od karbon fibera.
Gemballa-Mirage-Porsche-Carrera-GT-Matt-6.jpg

Ako izgled ostavimo po strani, pažnju privlači i motor. Modifikacijom elektronske kontrolne jedinice motora, kao i novim izduvnim sistemom od nerđajućeg čelika, Gemballa je uspeo da iz V10 agregata dobije 670KS i 630 Nm obrtnog momenta. To za posledicu ima i smanjenje vremena potrebnog za ubrzanje od 0 do 100 km/h za 0,2 sekunde (sada iznosi 3,7 sekunde), do 200 km/h mu treba 9,7 sekundi (serijski model 9,9 sec), dok je maksimalna brzina veća od 335 km/h.
 

LSD

Član
svana mi se svidja ono jbg,crni mat mi je san na autu!al ova plava mi nes bode oci,nije mi nimalo gotivna,mislim da bi mu pasala crvana bolje ili zuta!
 

MTR

Član
Gemballa rules i dalje , stealth je sad furka , al ovaj auto ko da ima trenutno ljepilo na gumama tako ide .
( gledo na starom aerodromu u Minhenu , kad mi srce nije iskocilo )
 
Član
nesta nemogu vise gledati - matt lackirana auta .. :icon_confused:
u nürnbergu pa skoro svaki drugi porsche matt lackiran sa zutim detaljima.. nema vise onog - posebnog tu..

jeste - bolesno dobro izgleda.. uparena unutrasnjost sa prstenovima na felgama - ali ko sto netko rece - nidje veze
 
Član
vuce na zlo na prvi pogled . . . odma ti vozacka manje bitna u zivotu:D a unutrasnjost niko ni ne stigne pogledati sva paznja ode na cestu ispred!:cool:
 
:icon_eek::icon_eek::icon_eek:

Jao mat crna,aaaaaa (curi mi slina) e presjeklo me kad sam tek otvorio thread,matero kako opasno izgleda.A sto se tice unutrasnjosti,par sarafcigera i imbusa i cupaj sve,sa ovakvom bojom jedino bi unutrasnjost tipa ona iz "death-proof" camara ovdje sjela,jebo ovu plavu gay alkantaru:D
 
Član
prelijep je, samo bih unutrasnjost malo manje kicastu, ovako sve bljesti u odnosu na mat boju exterijera pa mi malo bezveze, aj da razbija monotoniju ok al je previshe ovako.. ne znam, samo unutrasnojst refreshovat i to je to :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top