Gemballa GT750 Aero 3 Sport Exclusive Cayenne

Gemballa GT750 Aero 3 Sport Exclusive Cayenne

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
gemballa-gt750-aero--2_800x0w.jpg

U nemačkoj tjuning kući Gemballa se očigledno ne zna za odmor kada su u pitanju modifikacije Porscheovih modela, pa nedugo posle Cayenna GT600 Aero 3 Sport Design sa 600 konja, stiže i GT750 Aero 3 Sport Exclusive Cayenne.
gemballa-gt750-aero--6_800x0w.jpg

Baza je opet Cayenne Turbo, a već iz imena se vidi da najnovija verzija donosi dodatnih 150 konja više, odnosno svih 750KS.
gemballa-gt750-aero--8_800x0w.jpg

To takođe podrazumeva i novi aerodinamički kit (novi prednji branik, pragovi, zadnji krovni spojler, zadnji branik sa 4 izduvne cevi, nova GT hauba plus novi retrovizori), modifikovano podešavajuće ogibljenje, točkove od 23 inča, novi izduvni sistem, doteranu unutrašnjost (Gemballa volan, sportska sedišta, zatamnjena stakla, multimedia sistem, aluminijumski detalji...), Gemballa kočioni sistem i, kao tačka na i, Magic White belu boju karoserije.
 
750KS:cool:
medjutim mogli su manje ovih otvora naprijed staviti, a i ovaj interijer je pomalo seljacki... ostalo je sve odlicno
 
Legend
mocnaaa masina uhh :icon_eek:,a vjerujem da ovi usisi naprijed nisu bez veze.....sto se enterijera tice,kvalitet....al boja je malo kich za moj ukus...
 
Član
ojjj dule nemoj vise ovog Cayenna ociju ti...pa koja je ovo prerada po redu a u biti svaka ista...
 
Član
jeste da ja vozim auto od 1000km,ali ovaj porsche ku... ne valja... ko sa crtanog...
ili sam ja poludio... :icon_rolleyes:
 
Član
olensoner je napisao(la):
750KS:cool:
medjutim mogli su manje ovih otvora naprijed staviti, a i ovaj interijer je pomalo seljacki... ostalo je sve odlicno

Sta mislis kako bi se onda "ohladilo" i nahranilo tih 750 KS
 
tepSIJA je napisao(la):
olensoner je napisao(la):
750KS:cool:
medjutim mogli su manje ovih otvora naprijed staviti, a i ovaj interijer je pomalo seljacki... ostalo je sve odlicno

Sta mislis kako bi se onda "ohladilo" i nahranilo tih 750 KS

nek' stave skrinju unutra:D
al' ozbiljno ruzno ono izgleda, razumijem da mora hladiti motor, ali mogli su malo ljepse uraditi...
 
Član
olensoner je napisao(la):
tepSIJA je napisao(la):
olensoner je napisao(la):
750KS:cool:
medjutim mogli su manje ovih otvora naprijed staviti, a i ovaj interijer je pomalo seljacki... ostalo je sve odlicno

Sta mislis kako bi se onda "ohladilo" i nahranilo tih 750 KS

nek' stave skrinju unutra:D
al' ozbiljno ruzno ono izgleda, razumijem da mora hladiti motor, ali mogli su malo ljepse uraditi...

ne moze jare i pare... 1 2 pa 3
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top