Gdje uraditi špuru u Mostaru?

Gdje uraditi špuru u Mostaru?

Član
Dakle kao što naslov kaže, gdje mi je najpouzdanije uraditi špuru(optiku trapa) u Mostaru, kakva je oprema i koja je cijena? Po mogućnosti volio bih čuti lična iskustva, tu sam na faxu, pa mi je najjednostavnije,jer kad odem u Konjic slabo nađem vremena. Hvala :D:D:car6:
 
BHT Ovisnik
Radio bas svugdje. Prije je Kia bila daleko najbolja, pa su onda fušerili, ali evo sada su se opet popravili,dobra je oprema. Inace ASD, dobro rade pravo,nisu ni skupi. Zaboravio sam,al mislim da je prednji raspon 25KM
 
Član
Koje je auto u pitanju , imam covjeka koji spuru radi , ako hoces dati cu ti broj , od tebe nije puno udaljen , izadjes na magistralu , spustis se dole prema praonama i lijevo okrenes u jedan sokak..
Uradi podjelu volana , znaci je li sve uredu pregleda ti pa uradi spuru i nagib i sve , nije kao u ovim servisima , urade spuru pa ti volan onda stoji na krivo , urade spuru a losa ti recimo krjanica ili kineticki do bola jer oni samo urade spuru i to ti ne vide..
 
Član
Radio bas svugdje. Prije je Kia bila daleko najbolja, pa su onda fušerili, ali evo sada su se opet popravili,dobra je oprema. Inace ASD, dobro rade pravo,nisu ni skupi. Zaboravio sam,al mislim da je prednji raspon 25KM
To je Unitrade u Ortiješu ili... ako sam dobro skontao?

Koje je auto u pitanju , imam covjeka koji spuru radi , ako hoces dati cu ti broj , od tebe nije puno udaljen , izadjes na magistralu , spustis se dole prema praonama i lijevo okrenes u jedan sokak..
Uradi podjelu volana , znaci je li sve uredu pregleda ti pa uradi spuru i nagib i sve , nije kao u ovim servisima , urade spuru pa ti volan onda stoji na krivo , urade spuru a losa ti recimo krjanica ili kineticki do bola jer oni samo urade spuru i to ti ne vide..

Ibiza 6L, sad sam preselio u Zalik kod Semine teretane xD, a nedavno sam bio na tehničkom, tačnije 6.11 i rekli su mi da je sve ok, da nema nikakvih problema, odoh sutra u Konjic, stavit ću sve 4 nove gume, pa trebam uraditi jbg, a i inače mi vuče u desnu stranu :D
 
BHT Ovisnik
Jeste, na Ortiješu. Jedno dugo vrijeme sam radio u Citroenu na Bišću,ali su sada u ASD-u nove masine i dobro rade. Meni su stimali i volan, a normalno da kazu ako ne vlaja krajnica ili nesto. Na njima štimaju špuru,cudi me da to netko ne kaze.
 
Top