Gdje uradit spuru

Gdje uradit spuru

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
ajmo jedno brzinsko pitanje
gdje uradit spuru u sarajevu, interesuje me lokacija i cijena..

cuo sam da ima negdje u lukavici, jeftino je al ne znam gdje.. pa ako neko ima vise info molio bih da postavi..

pozz ;);)
 
Član
u Lukavici je preko puta Mandic pumpe, neznam tacno naziv. Uglavnom kada ides od merkatora i ulazis u Lukavicu odmah sa desne strane a imas i u Blazuju isto saq desne strane gdje je onaj auto shop (ako postoji i dalje)
 
Član
ja mislim da su ti najbolji u blazuju 30 kermica ali dobro rade ispod podvoznjaka na auto putu 50m kad prodjes s desne strane.... ja sam radio i prezadovoljan sam
 
Član
Delta, Bolnicka 11, kad ides iz pravca tunela ka bolnici Kosevo, na sredini one velike uzbrdice, vidjet ces sa desne strane. Tu vecina radi, likovi super urade, daju ti isprintano stanje prije-poslije... ;)
 
Legend
imas u han derventi 25km kod lazarevica, ja tu radim;)

mala ispravka mislio sam da tu radim spuru na autu a ne da radim kao majstor;)
 
Član
imas kod mandic pumpe zove se Neskovic cijena ti je 15KM ja radim svaki put kad felge mijenjam e extra odrade. sutra najvjerojatnije idem ja raditi sebi jer stavljam alu felge pa ako hoces ici cemo zajedno
 
VR6Boki je napisao(la):
Delta, Bolnicka 11, kad ides iz pravca tunela ka bolnici Kosevo, na sredini one velike uzbrdice, vidjet ces sa desne strane. Tu vecina radi, likovi super urade, daju ti isprintano stanje prije-poslije... ;)

ja radim kod njih, i prezadovoljan sam uslugom i obavljenim poslom...;)
 

IGY

Član
VR6Boki je napisao(la):
Delta, Bolnicka 11, kad ides iz pravca tunela ka bolnici Kosevo, na sredini one velike uzbrdice, vidjet ces sa desne strane. Tu vecina radi, likovi super urade, daju ti isprintano stanje prije-poslije... ;)

ili tu ili nigdje ;)
 
Član
edo_16v je napisao(la):
u Lukavici je preko puta Mandic pumpe, neznam tacno naziv. Uglavnom kada ides od merkatora i ulazis u Lukavicu odmah sa desne strane a imas i u Blazuju isto saq desne strane gdje je onaj auto shop (ako postoji i dalje)

ma lukavica tito ja mislim da se zove radnja Nešković ili tako nesto 15 KMcica ja prezadovoljan
 
Član
Ma da i ja sam isao kod Neskovica i nista im ne fali a 15 km je,jbt spura ko spura.....Znaci noke ides onom cestom sto ide kraj aerodroma i kad udjes u Lukavicu jedno 60 metara dalje sa desne strane ti je.....;)
 
Legend
Luka01 je napisao(la):
Ma da i ja sam isao kod Neskovica i nista im ne fali a 15 km je,jbt spura ko spura.....Znaci noke ides onom cestom sto ide kraj aerodroma i kad udjes u Lukavicu jedno 60 metara dalje sa desne strane ti je.....;)

hvala momci, sutra idem da to sredim ;);)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top