gdje u Tz ima kupiti???

gdje u Tz ima kupiti???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hehe ja mi nalova da malo zavirite....gdje u tz ima kupiti novu masku bez znaka za golf mk4 i da dodje onaj djelic za haubu....temu nisam stavio u oglase jer ne kupujem sad odmah ali hocu informativno da znam....:icon_smile:
 
Član
nedavno je bila neka rasprava forumu da je onaj mali dio za haubu pravo tesko naci za golfa 4 a i ako nadjes nekako ruzno izgleda, pa bi ti najbolje bilo da ti to neki limar odradi, nije to neki veliki posao:icon_confused:
 
Član
ITALY je napisao(la):
nedavno je bila neka rasprava forumu da je onaj mali dio za haubu pravo tesko naci za golfa 4 a i ako nadjes nekako ruzno izgleda, pa bi ti najbolje bilo da ti to neki limar odradi, nije to neki veliki posao:icon_confused:

pa valjda uz masku dodje i taj dio...u taxi bar dodje kod nekih maski za golf 4....ma hocu taj dio za haubu necu da varim u slucaju da nekad nesto bude pa nemogu vratiti staru...
 
Član
ja sam uz JOM masku dobio taj dio... a di se ima kupiti pa obrati se... armin_tz on ti to moze naruciti... vidim i lik tito_i_partija se trpa da uvali kakve robe... :D pa vidi s njima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top