gdje u BiH kupiti poliester set

gdje u BiH kupiti poliester set

Član
Nešto sam mislio raditi poliesterom pa me interesuje ima li u BiH negdje kupiti poliester set i koliko se cijena kreće?
 
Član
8 km litar smole, mata se kupuje na metar neznm tocno kolko dodje ali nesto sitno para i ucvrscivac bi trebao provjeriti cijenu sve kupujemo naveliko pa neobracam pozornost na racune :)
ali nije skupo
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
8 km litar smole, mata se kupuje na metar neznm tocno kolko dodje ali nesto sitno para i ucvrscivac bi trebao provjeriti cijenu sve kupujemo naveliko pa neobracam pozornost na racune :)
ali nije skupo

di kupuješ to bih volio znati više neg ti hehehe
 
Član
smolu kupujem kod lika sta pravi jarbole za jedrilice on to u bačvama dobavlja od PROHEME, matu je kolega kupio u metkovicu rolu citavu pa zato neznam cijenu a ucvrscivac smo dobili na crno pa neznam stvarnu cijenu :)
provjerim ti sve cijene sutra pa ti javim
 
Član
naletih na ovu temu, pa reko' da vas uputim :D

Smolu i sve ostalo sto vam treba uz smolu imate kod mene, drzim veleprodaju za BiH, ne znam da li smijem ostaviti broj telefona ovde, pa ako krsim pravila, izbrisite post! Elem, kante su od 20, 25 i buradi od 200 kg, cijene su nize dosta od tih koje vi placate jer kupujete iz trece, cetvrte ruke - preprodavca, jer mi uvozimo direktno!

049 216 320 - KolorHEM

;)
 
Član
SašaCRX je napisao(la):
naletih na ovu temu, pa reko' da vas uputim :D

Smolu i sve ostalo sto vam treba uz smolu imate kod mene, drzim veleprodaju za BiH, ne znam da li smijem ostaviti broj telefona ovde, pa ako krsim pravila, izbrisite post! Elem, kante su od 20, 25 i buradi od 200 kg, cijene su nize dosta od tih koje vi placate jer kupujete iz trece, cetvrte ruke - preprodavca, jer mi uvozimo direktno!

049 216 320 - KolorHEM

;)

Ako imas neku kvalitetnu pastu za poliranje i koliko kosta? LP:cool:
 

rs6

Član
boje i lakovi " Cobra " Srebrenik, posto vidim da pise da si iz tz

14 KM ti kosta manji set a oko 30 i nesto je onaj veci, dobijes sve unutra .....
 
da se i ja nadovezem na ovu temu .. ja sam neki dan kupio ovaj set u prodavnici na Ilidži..cijena 16,5KM dovaljan za reparaciju 0,6m2. Proizvodjac Prohema Brcko...Upotrebljen i mogu reci da nije los..
 
saša baci nam cjene ovde kako ti se krece sve potrebno sto dodje u setu , razmisljam da se pocnem malo baviti s tim tj steliti malo
 
Top