Gdje najjeftinije registrovati auto?

Gdje najjeftinije registrovati auto?

Imal ko kakvih dobrih iskustava? Prije svega me cijena interesuje ato kolko su efikasni pri naplati štete me plaho ne zanima.

Dosad što znam jest da je BrčkoGas najjeftinije, nego imal ono još jeftinije hehehe?
 
Član
u Zenici je najjeftinije sarajevo osiguranje,pa pogledaj i kod njih,nek ti urade predracun
kod njih oba auta registrujem
 
Član
Zenica ima još jedna...tako viamichelin.com kaže...ali to nije tema ove emisije:lol:

Reakcija je bila na komentar o Sa-osiguranju kao najjeftinijem....

A Gazija2001 je sam sebi dao odgovor..ne treba nikog da pita;)
 
Član
Koliko je siguran taj Brcko gas?
Ja imam 2 auta i motor na Eurohercu

Koliko je siguran taj Brcko gas?
Ja imam 2 auta i motor na Eurohercu
 
Kenno je napisao(la):
A Gazija2001 je sam sebi dao odgovor..ne treba nikog da pita;)

U BrčkoGasu sam registrovao prethodno auto i bilo mi jeftinije za 50KM nego inače (a prije sam registrovavao u BosnaSunce, Sarajevo osiguranje...), i opet planiram u BrčkoGas al sam načuo da ima neko Jahorina osiguranje još povoljnije pa da vidim dal neko ima kakve info o "Jahorini".
 
Član
Sigurno je Brčko gas koliko i ostali.

Gazija2001 je napisao(la):
Kenno je napisao(la):
A Gazija2001 je sam sebi dao odgovor..ne treba nikog da pita;)

U BrčkoGasu sam registrovao prethodno auto i bilo mi jeftinije za 50KM nego inače (a prije sam registrovavao u BosnaSunce, Sarajevo osiguranje...), i opet planiram u BrčkoGas al sam načuo da ima neko Jahorina osiguranje još povoljnije pa da vidim dal neko ima kakve info o "Jahorini".


To ti je to...toliko su možda i ti drugi jeftiniji...Brčko gas, Zovko, možda i još neko...
 
Kenno je napisao(la):
Sigurno je Brčko gas koliko i ostali.

Gazija2001 je napisao(la):
Kenno je napisao(la):
A Gazija2001 je sam sebi dao odgovor..ne treba nikog da pita;)

U BrčkoGasu sam registrovao prethodno auto i bilo mi jeftinije za 50KM nego inače (a prije sam registrovavao u BosnaSunce, Sarajevo osiguranje...), i opet planiram u BrčkoGas al sam načuo da ima neko Jahorina osiguranje još povoljnije pa da vidim dal neko ima kakve info o "Jahorini".


To ti je to...toliko su možda i ti drugi jeftiniji...Brčko gas, Zovko, možda i još neko...




Otkud ti naumpade Zovko, pa oni kolju iza vrata.
 
Početnik
Provjereno najeftinije osiguranje ti je jahorina.Nalaze se u planetu na spratu kod picerije.Otidji i reci preporucio me Sarajlic Haris-Mujin i sve ce ti rijesit garantovano po najnizoj cijeni.A i pored toga ondje sve rijesis i platis i sve nema hodanja i sl.Kasnije samo rpedas u mup i to je to. ;)
 
Član
ja sam sad registrovao u jahorina osiguranju dobio popust 60 km taman za tehnicki hehe a brcko gas nebi vise nikad u slucaju stete pola snosis ti pola oni
 
Član
i ja sam u Brcko gas, inace sam bio u VGT, prosle godine mi je bilo bas jeftinije u odnosu na VGT, vidjet cemo sad ove godine kako ce bit, sad ce april:icon_biggrin:
 
Sarajlic je napisao(la):
Provjereno najeftinije osiguranje ti je jahorina.Nalaze se u planetu na spratu kod picerije.Otidji i reci preporucio me Sarajlic Haris-Mujin i sve ce ti rijesit garantovano po najnizoj cijeni.A i pored toga ondje sve rijesis i platis i sve nema hodanja i sl.Kasnije samo rpedas u mup i to je to. ;)

Eh to mi pričaj...niko mi nije znao kazat gdje se nalazi Jahorina osiguranje...otići ću kod njih i u brčkogas pa ko bude povoljniji.
Hvala.

menso206 je napisao(la):
ja sam sad registrovao u jahorina osiguranju dobio popust 60 km taman za tehnicki hehe a brcko gas nebi vise nikad u slucaju stete pola snosis ti pola oni

Kolko kw ti je auto, i kolko te ukupno koštala registracija?
 
Top