gdje kupiti zracni kompresor u SA

gdje kupiti zracni kompresor u SA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozz, zanima me zna li iko gdje tacno u kojoj prodavnici ima za kupiti neki manji zracni kompresor, znaci potrebno za pistoljza bojenje ( airbrush), po sto povoljnijim cijenama. U Sarajevu ili okolici??
 
Član
Mercur (slovenacki), Robot komec, OBI sad zasad mi samo ovo pade na pamet. ako se sjetim jos javim

Sumborg

Džemala Bijedića 156
Sarajevo
71000
Bosna i Hercegovina
 
BHT Ovisnik
eto dovljno ti je naveo,uglavnom u obiu imas svakakvih vrsta,a vise ti nisu skupi kao prije
 
Član
ako ces me poslusat nemoj samo uzinati onaj sto nema ulje dole na radilici jer ovi ostali brzo stradaju
 
Član
Koliko sam uspio primjetiti, najjeftinije je u spomenutom Sumborgu.
Evo ti link za ovaj mali kompresor koji kosta 65 km, a veci je nesto preko 100 km(koliko se ja sjecam)
http://www.sumborg.ba/index.php/shop?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=128&category_id=16

Inace, prodavnica se nalazi odmah iza grasa.
 
Član
Hvala puno svima, bas ovakav manji od 5 do 10l trazim kao sa ovog linka, a do sada nikad nisam cuo za ovu prodavnicu Sumborg. Imao sam stari kompresor boschov proizveden 80-85 godinaxD medjutim otisao skroz neki dan pa mi treba novi manji neki. Jos jednom hvala na dogovorima.
 
Član
Sumborg ima siroku ponudu razlicitih proizvoda. Ja sam kupovao dosta stvari kod njih i poprilicno sam zadovoljan, a cijene nekih stvari su dosta nize.
Prodavnica je odmah iza Grasa, kad ides iz grada prema Ilidzi onom starom cestom, skreni desno odmah nakon semafora kod grasa.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top