Gdje kupiti zadnje obrve ( rubnjake)

Gdje kupiti zadnje obrve ( rubnjake)

Gdje kupiti zadnje obrve ( rubnjake) za passata 3 karavana? Moji su propali, a htio bih one nove da zavarim.
Usput, gdje se nalazi kod boje na autu?
 
Član
Imas u Bihacu uzeti toga jeftino :D ali naravno kvalitet slab kao i kod sviju sto se tice lima, jer ako ga poslije varenja i fleksanja vara dobro ne operes iznutra i vani i onda dooobro zastitis prije lakiranja vani i unutra i spojeve ne prodjes pastom za varove pogotovo dole po rubu, imaces hrdju jako brzo jer je lim prvo sto je tanak a drugo kvalitet slab...

To ti kazem jer sam ja tako uzimao prije i nista, kupis i na kraju ne ugradi i ostavis ga u garazi da stoji i stoji cijelo vrijeme na suhom i nakom godinu dana dodjes a on se sav istackao hahhaha :D

Ako budes kupovao trazi one sive, ne crne one sto dodju obrve, kad su sive to znaci da su pocincane i te malo teze hrdjaju bar dok stoje u magacinima kod njih, mada vecina limara ne voli raditi sa tim pocincanim, oni pretezno kazu kupi crne jer je sa crnim dosta lakse raditi... ja sam prije sebi na forda tu sivu ugradio i posliej 5 godina imao udes i otisao je na otpad sa njom a nije nigdje pokazala niti tacke :D jes da sam je zastiti kao sebi :D haha
 
Član
Imas druze u Sarajevu firma Velas potrazi na google broj i provjeri imaju li ja sam kupovao kod njih...Pozzz
 
Top