Gdje kupiti kvalitetnu pumpu za gume?

Gdje kupiti kvalitetnu pumpu za gume?

Član
Kao sto naslov kaze, hocu da kupim kvalitetnu pumpu ili mali kompresor za gume.

Posto je vecina dostupnih stvari na trzistu kinesko smece, ima li neko savjet gdje da kupim nesto provjereno kvalitetno?
 
Član
Ja sam prije 5 ili 6 godina kupio nekakvog kineza(el kompresor) u OBI-ju. I do danas ga sigurno 100 puta upotrijebio. Uglavnom glumio pomoć na cesti.
Za pohvalit se.
 
Član
ja sam izvadio kompresor iz golfa 5 , dodje ono u gepeku set za samozaljepljivanje umjesto rezervne gume, i evo taj kompresor imam 3 godine, upotrijebim ga sedmicno bar jednom.

sta ce ti pupmpa ko jos pumpa gume rucno :D
 
Član
Ja sam prije 5 ili 6 godina kupio nekakvog kineza(el kompresor) u OBI-ju. I do danas ga sigurno 100 puta upotrijebio. Uglavnom glumio pomoć na cesti.
Za pohvalit se.

Hvala, uzeo sam taj kompresor danas. Iako djeluje kineski, odradio je posao odlicno. Usput ako kome treba, imaju jackstand-ove za 25-30 KM i odlicnu dizalicu za 40 KM, pa sam i to morao 'pokupiti'
 
Član
Danas šta goć kupiš je lutrija.
Meni je pomenuti kompresor poslužio toliko puta. Prije dvije godine mangupi su vlasniku prenočišta na moru gdje sam odsjeo ispuhali sve 4 gume. Čovjek iz gepeka izvadio nov kompresor plačen oko 250 kuna i nakon 10 minuta jedva da je jednu gumu napola napuhao. Kulturno mu ponudim "kineza" i za 10 minuta sve 4 gume napuhane po PS-u. Taj dan smo imali gratis ručak, gledano po cjenovniku oko 35 KM(u kunama).
Komšija je isto tako kupio neki no name kompresor nakon 3 puhanja kompresor je bukvalno eksplodirao.
 
Top