Gdje kupiti gume R17?!

Gdje kupiti gume R17?!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav ekipa! :cool:

Dal netko na gdje su najpovoljnije mogu kupiti nove gume 215/45 17 ili 205 :icon_question:

Dotuzilo mi vise se zazeti sa trazenjem polovnih po oglasima pa sam odlucio uzeti neke nove ne mora biti neka zvucna marka barem neka su nove?!

I jel netko kupovao sta od ovih no name i manje poznatih marki, isplatil se to uzimat jer ih ima od nekih 120 KM po komada pa nadalje, ja bih neke do 200 KM komad :icon_question:

Hvala unaprijed na odgovorima ....:cool::icon_smile:[/align]
 
Član
nankang imas jeftino i neke matador oko 130 maraka dodju u grudama nove na nankangu sam se vozio i ok guma dok je nova za kasnije neznam nisu dugo bile kod mene mozda mjesec dana a matador ima kolega na mercedesu i nezali se kaze nije extra ali nije ni tolko losa moze godinu 2 da je ebes
 
Član
Gledo sam ovaj cjenovnik guma od A3Ma ima nekih jeftinih guma,silverstone,federal... sta mislite :icon_question:

http://www.bhtuning.com/attachment.php?aid=20076
 
Član
Mislim da od A3M-a nebi uzeo ni paklo carapa vise al ti kako hoces..zasto nebi vidio kod Amera u volanu....ja sam placo 280km komad za Fuldine M+S 225/45 R17...imas i jeftinijih proizvodjaca a imas i popust na gotovinu...
 
adi187 je napisao(la):
Gledo sam ovaj cjenovnik guma od A3Ma ima nekih jeftinih guma,silverstone,federal... sta mislite :icon_question:

http://www.bhtuning.com/attachment.php?aid=20076

federal nepokusavaj ni montirati na felgu :lol:
 
Član
Vidio sam Amerovu Astru danas u Srebreniku, moram mu poslat PM valjda dolazi na forum ....:icon_confused::icon_smile:
 
Član
nodiash je napisao(la):
nije bas cesto na forumu al posalji pm a evo i mail amerbosna@hotmail.com ;)

Hvala evo poslo sam mu PM a zapisat ciu i mail....

AldinShpura je napisao(la):
imam 4 polovne,samo nisam sguran dali je /45 ili /50

U kakvo m su stanju te :icon_question:

Ajd izmeri kolko jos ima sare!:icon_smile:

Ja sam bio naso goodyear F1 eagle polovne sa super odnio vulkanizeru da namontiram kaze lik ne valja nisu ravnomijerno trosene :icon_evil:

Shpura u nekoga nije valjala :lol:
 
Član
eno imati "dure" KAO NOVE toyo 205/40!! za 400 il je 450 KM nemogu se sjetit a vrijede 250KM po komadu nove 100%!!

gledam sad 250KM komad ali veleprodajna cijena pa ti vidi;)
 
imas VOLAN na Barama,odma poslije mosta prvo skretanje desno,mozda ti mogu narucit i imas kod Hary-a sto prodaje autodijelove-preko puta internet kluba MAX
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
imas VOLAN na Barama,odma poslije mosta prvo skretanje desno,mozda ti mogu narucit i imas kod Hary-a sto prodaje autodijelove-preko puta internet kluba MAX

Hvala drug, nisam bio kod njih otici cu pogledat ....:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top