Gdje izmjeriti kompresiju motora?

Gdje izmjeriti kompresiju motora?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zna li neko gdje mogu izmjeriti u Sarajevu kompresiju vr6 motora, isao sam u par servisa i nemaju neki odgovarajuci nastavak koji je potreban za ovaj motor?
 
Član
Imas ja mislim ondje kad prodjes pored PROMING pumpe na Ilidzi prema OBI-ju, zanci onom starom cestom pa ti dodje taj majstor na desnu stranu! Cuo sam da radi samo golofe i ta mjerenja pa mozda ima!
Valjda sam objasnio kako treba! :)
 
Član
edo_16v je napisao(la):
Zna li neko gdje mogu izmjeriti u Sarajevu kompresiju vr6 motora, isao sam u par servisa i nemaju neki odgovarajuci nastavak koji je potreban za ovaj motor?

Imas u Kiseljaku ispod osnovne skole, lik radi samo sportska auta. Zove se Milenko. Meni je radio GTI a i mogu ti reci da je dobar.
 
Član
Drug mislim da ima na tehnickom pregledu strojerad,ako oni nemaju ima A.C Quatro uzme ti 13KM za pregled,a to ti nece biti vise od 30KM... Pozz
 
Član
probaj ima kada ides prema vogosci pa prije as restorana servis saradis rade wv audi seat i skoda cuo sam da su dosta strucni i kvalitetni pa bi trebalo da mogu oni to odraditi
 
Član
Milenka u Kiseljaku, tj Pileta, i ja mogu preporuciti. Mene su kod njega bili uputili i covjek je stvarno dobar i strucan. Ali nije bas jeftin. Inace je to servis autoelektrike ali rade sve zivo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top