Gdje ima punto mk2 na otpadu??

Gdje ima punto mk2 na otpadu??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Valjda nisam fulio podforum, znaci ako iko zna sigurno da na nekom otpadu ima trenutno punto dvojka sa finom unutrasnjoscu (potrebni su mi tapacirunzi), bilo gdje u okolini Sarajeva. Zvao sam ih dosta, samo autootpad FAR ima ali plave tapacirunge meni su potrebni sivi..pa eto ako iko zna:icon_question:
 
Član
a znam brate, vjerovatno cu to i uradit, ali eto bar da probam nac posto ce me skuplje doc tapacirunzi od sjedista kad budem presvlacio
 
Član
To znaci 200 km + sjedista pa nije ... cccc i ne pita ko sta nego gdje ima mk2 na otpadu :icon_exclaim:
 
Član
Punto ti je sada najzastupljenije vozilo na otpadima... Krenes li redom prema Kiseljaku, naicices na najmanje 30 rastavljenih Puntica ali problem je sto ce svi pokusati da te "zakolju" sa cenom.... nemoj da mislis da ce proci ispod 80-100KM... Cigani su to... nepisano pravilo je da ces na malim otpadima naci skoro sve, a u velikim tipa Far i Zigi nece biti nista il ce te mlatnuti sa nekom bolesnom cifrom....
Znam tacno sta trazis, i video sam jedan takav enterijer iz Sportinga, materijal je daleko bogatiji i presvlacenjem se taj nivo kvaliteta nikada ne moze dobiti...
Sretno!:D
 
Član
pa 50x4 je 200..a znam moracu jedan dan zaredat ali reko ako neko zna da mi olaksa..e upravo taj mi treba iz sportingaxD
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top