GARMIN karte

GARMIN karte

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
pozz raja, evo imam pored iGO navigacije i GARMIN.....ali fora je sto je iz amerike i nemam karte europe,pomogla bi mi samo npr Hrvatska i Bosna...
pa ako neko ima linkove gdje mogu skinuti karte.....rapidshare isl pomoglo bi mi puno , trazim evo al neam uspjeha bas...

evo ovdje sam nasao nesto....ali je sve upakovano i software i karte ........ a samo mi karte trebaju :icon_sad:

http://apps.katz.cd/download/2697644/App/Garmin-City-Navigator-Europe-NT-2008/
 
Početnik
ja mislim da je onaj moderator Deyo imo te karte, nisam siguran, ali nista te nekosta poslati PM...
 
BHT Ovisnik
imam ti ja cijelu europu 3.5 gb,skidao sa torenta,ako ti se zuri mogu ti ja spržit pa poslat postom
 
Legend
vidjecu sve ovo...... , puno vam hvala momci,search-am jos da nadjem SAMO KARTE BiH i Hrvatske....., ide na bolje,ako jos neko ima neka rece slobodno

@CoL3-99 ..... svaka cast prijatelju,ako ne uspije sve ovo , vidjecemo,da te jos ne obavezujem za to slanje, puno hvala u svakom slucaju ;)
 
Član
drug...imas adria route karte...tu ima bih..hr..slo..cg..mak....i ti ubacivas sta oces od toga..npr mozes samo dio bosne..ili samo bih i hr.. kako oces..
 
BHT Ovisnik
mogu ti ako hoces adriu poslat ili samo link da skines ako hoces,sve u svemu stojim na usluzi,pomažemo si kolko mozemo:icon_smile:
 
Legend
CoL3-99 je napisao(la):
mogu ti ako hoces adriu poslat ili samo link da skines ako hoces,sve u svemu stojim na usluzi,pomažemo si kolko mozemo:icon_smile:

hajde druze daj taj link,kao sto sam vec naveo idealno bi bilo samo bih i HR , vise od toga mi ne treba........svaka ti cast i puno hvala ;)
 
Druze zasto imas komsiju tog svog,sto radi sa tim kartama i prodajom navigacja..Sto ima auto skolu ako se nevaram:icon_question:
 
BHT Ovisnik
evo stavio sam upload pa ti posaljem link kad završi jer radim pa samo upanem na forum vidim situaciju;)

evo ga
http://www.filefactory.com/file/ahf3ba1/n/AdriaROUTE_2_20_exe
 
Legend
prvi put cujem ernade druze...

@Col3.......nema sta , svaka ti cast ...pricekacu dok uploaduje , hvala puno jos jednom
 
Član
samo jedno pitanje, i ja cu si uskoro uzet taj garmin, i u prodavnici su rekli da je ta karta 100 maraka, a u sustini to se moze besplatno naci?
 
stari kad mi je kupovao navigaciju prije godinu i po dana,kostala je oko 450 eura i ima stvarno sve na njoj...hehe ja sam zadovoljan:icon_smile: a bolje vam je dat 100KM pa da vam bdue sigurnije i uz garanciju neg ovak.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top