Garaza!?

Garaza!?

Član
e zdravo,
evo tu sam na forumu ima jos malo pa ce i godina :) ,pa sam se nakanio tamam da otvorim garazu za auto,kad tamo u napomenama zabranjeno savjetovanje...
A meni bi bas to odgovaralo,da mi je sve na jednom mjestu da mogu pitat,kako,sta posavjetovat se,dok tamo na savijeti otvorim temu pa vam opet ...
Znaci ja bi ukoliko to moze da napravim garazu auto i to,pa kad nesto planiram uraditi da tu i pitam(npr.objavim sliku pitam sta bi bolje bilo u tom fazonu)nadam se da me razumijete... da li je to problem?
sve u svemu Stranica je super i ima dosta toga se moze pogledat i naci ...Veliki pOzdrav ;):cool:;):123:
 
Legend
Zabranjeno savjetovanje ?
Jesi li siguran da bas tako pise, i ako pise ne pise u tom smislu da ti ne smijes postaviti pitanje, niti da je nekom zabranjeno da te posavjetuje vezano za tvoj auto, ili eventulano neke prerade, kvarove i slicno sto ti zelis da radis na autu..
Dakle, mozes slobodno predstaviti svoj auto, traziti savjete bilo koje vrste, na kraju krajeva, tu smo da se pomazemo i dijelimo savjete i razmjenjujemo iskustva :)

zelim ti ugodan boravak na forumu
LP
 
Legend
Dakle zabrana se odnosi da se u tom poforumu ne otvara samo pitanje za odredjeni problem, za to ima odgovarajuci podforum, ali mozes otvoriti temu u kojoj ces predstaviti svoj auto i pitati svaki savjetu u vezi njega kao sto ti i noke rece
 
Član
.nOKe je napisao(la):
Zabranjeno savjetovanje ?
Jesi li siguran da bas tako pise, i ako pise ne pise u tom smislu da ti ne smijes postaviti pitanje, niti da je nekom zabranjeno da te posavjetuje vezano za tvoj auto, ili eventulano neke prerade, kvarove i slicno sto ti zelis da radis na autu..
Dakle, mozes slobodno predstaviti svoj auto, traziti savjete bilo koje vrste, na kraju krajeva, tu smo da se pomazemo i dijelimo savjete i razmjenjujemo iskustva :)

zelim ti ugodan boravak na forumu
LP

tnx ;)

Nexus je napisao(la):
Dakle zabrana se odnosi da se u tom poforumu ne otvara samo pitanje za odredjeni problem, za to ima odgovarajuci podforum, ali mozes otvoriti temu u kojoj ces predstaviti svoj auto i pitati svaki savjetu u vezi njega kao sto ti i noke rece

tnx ;)
 
Top