Galloepr dijelovi.

Galloepr dijelovi.

Član
Pozz @ll
Molio bi clanove koji znaju da mi kazu gdje ima dijelova polovnih kupiti za Gallopera 1999 godina. Zvao sam otpade od kiseljaka i okolica Sarajeva nema niko nista. Meni konkreno treba one plastike i enterijera sta . Ako neko zna gdje da nabavim koji otpad to posjeduje da mi javi sto prije ako moze.
 
Nazovi: 061 248 155 Enes Autootpad u Konjicu... oni su donedavno imali jednog Hyundai Galopera tako nesto '99 godina... kompletan bio, nesto dijelova su prodali.... nazovi, pitaj nije ti daleko ovdje do Konjica doci ako budu imalo sto ti treba ;)
 
Član
FirellesMonster je napisao(la):
Nazovi: 061 248 155 Enes Autootpad u Konjicu... oni su donedavno imali jednog Hyundai Galopera tako nesto '99 godina... kompletan bio, nesto dijelova su prodali.... nazovi, pitaj nije ti daleko ovdje do Konjica doci ako budu imalo sto ti treba ;)

Nema ni kod Enesa sad ga zvao kaze nisam ga ni imao :D ima Jeep ,Nissan terrano ali gallopera ni za lijeka :)
 
Sharkoon je napisao(la):
FirellesMonster je napisao(la):
Nazovi: 061 248 155 Enes Autootpad u Konjicu... oni su donedavno imali jednog Hyundai Galopera tako nesto '99 godina... kompletan bio, nesto dijelova su prodali.... nazovi, pitaj nije ti daleko ovdje do Konjica doci ako budu imalo sto ti treba ;)

Nema ni kod Enesa sad ga zvao kaze nisam ga ni imao :D ima Jeep ,Nissan terrano ali gallopera ni za lijeka :)

haha Bog me ne ubio ako ga ja nisam vidio nedavno :icon_biggrin: onda si bas peh, zar je tako tesko naci dijelove za njega... jesi gledao na PIK-u :icon_question:
 
Član
FirellesMonster je napisao(la):
Sharkoon je napisao(la):
FirellesMonster je napisao(la):
Nazovi: 061 248 155 Enes Autootpad u Konjicu... oni su donedavno imali jednog Hyundai Galopera tako nesto '99 godina... kompletan bio, nesto dijelova su prodali.... nazovi, pitaj nije ti daleko ovdje do Konjica doci ako budu imalo sto ti treba ;)

Nema ni kod Enesa sad ga zvao kaze nisam ga ni imao :D ima Jeep ,Nissan terrano ali gallopera ni za lijeka :)

haha Bog me ne ubio ako ga ja nisam vidio nedavno :icon_biggrin: onda si bas peh, zar je tako tesko naci dijelove za njega... jesi gledao na PIK-u :icon_question:
Ma pratim sve oglase i NET ali nista tezak za polovnim dijelovima do bola. Zvao sam sve auto otpade od Sarajeva do Kiseljaka pa do Zavidovica :)
 
Član
nazovi velas mozda oni imaju neki dan prijatelj nigdje u otpadu nije nasao nazove velas i nađe :icon_smile:
 
Član
Belmin1 je napisao(la):
nazovi velas mozda oni imaju neki dan prijatelj nigdje u otpadu nije nasao nazove velas i nađe :icon_smile:

Ja : Doabr dan jeli Velas
Velas : jest izvolite !
Ja:Za Hyundaia Galloperaaaa.....
Velas : Nemamo za njega nista , prijatno KLIK ....
:lol:
 
Evo gledam na PIK-u, ni jednog u dijelovima... znas sta, moze te tjesiti to sto ih nema u dijelovima, znaci ne kvare se :lol::lol: fkt ni jednog za dijelova, a cudi me da nema po Kiseljaku, tamo je leglo terenaca :D mozda da probas po hercegovini, po ovim otpadima, moze nesto uspijes naci :icon_confused:
 
Član
Jesi li zvao Billya na tranzitu Jeste da je ovlašteni ali neke plastike koje smo kupovali za hjundave nisu uopšte bile skupe
 
Top