Gallardo GT3 Strada by Reiter Engineering

Gallardo GT3 Strada by Reiter Engineering

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
02.jpg

03.jpg

04.jpg

05.jpg


Njemački Reiter Engineering je samostalni, no tvornički potpomognuti lamborghinijev tuner čija je zadaća pripremanje modela iz Sv. Agate za FIA-ino GT prvenstvo. Ovo je njihova vizija cestovnog Gallarda


Reiterovi stručnjaci su predstavili svoju viziju cestovne izvedbe trkaćeg Gallarda prikladnog naziva GT3 Strada, kojeg pokreće standardni 5.2 V10 čija je snaga, upotrebom novog visokoprotočnog ispušnog sustava povišena za 10 KS te sada iznosi 570 KS. Koliko je za sada poznato GT3 Strada je svega 9 kg lakši od standardnog modela pa se čini kako mu je ostao pogon na sva četiri kotača, kojeg inače u Reiteru za potrebe spomenutog natjecanja uklanjaju.

Naime, još uvijek nisu poznati svi tehnički detalji vezani uz ovaj model, no možemo još dodati kako su karoserijske površine većinom izrađene od karbonskih vlakana, a tu su i stražnje GT krilo, dodatno snižena podnica, novi lakometalni naplaci, povećana širina lukova blatobrana, nova sportska sjedala...

Trenutne informacije govore kako će Reiter u osnovi proizvesti samo jedan primjerak Strade, dok će ostali pojedini dijelovi ovog automobila ući u ograničenu seriju i poslužiti kao dijelovi nekog performance paketa ili biti dostupni pojedinačno kupcima koji žele oplemeniti svoj Gallardo.
 
Član
gaga je napisao(la):
a šanka i govana
fuj

ne dijelimo misljenje sekunde. savrseno mu stoji spojler, za razliku od kadeta i sl. ovaj je i funkcionalan, a i vizuelno extra, opet kazem, moje misljenje, al mi je i spojler fkt prelijep. sto se najbolje vidi na prvoj slici...

auto mojih snova, nazalost, samo snova :icon_cry:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top