G41 maticna ...pitanje

G41 maticna ...pitanje

Član
eh ovako da postavim jedno |banalno| pitanje >D kod meje je maticna g41 i tako da imam 4 slota za ram memoriju...tj. 2x DDR2 i 2x DDR3 eh imam 2x2GB DDR2 memorije ...prijatelj mi daje ram od 2 gb ali DDR3 ...da li ce moci da radi zajedno sa DDR2.. ili mora posebno...pozz i hvalaa
 
Član
u 99 % samo jedna ili druga memorija... cak i ako moze onda vise izgubis performansi nego sto dobijes...
 
Član
nebi trebao da stavljas dvije razlicite memorije i nece ih prepoznati ,ali ja druze neznam zasto tebi treba vise od 4gb rama?
 
Član
na toj ploci ne moze, nisi rekao ni koji je tacno model, jer te g41 ili imaju ddr2 ili 3 uglavnom... ili da ti radi samo ddr2 ili ddr3, zajedno ne moze ;) uglavnom imas tih hibridnih ploca, gdje mozes staviti i ddr2 i ddr3, ali ne rade zajedno... mada postoji recimo msi teski hibrid gdje mogu zajedno radit, ali bugovito do bola, jednostavno nestabilno...
 
Član
hvala limpi...na preciznom odgovoru... i mislio sam da nemoze ili da ce raditi gore ako stavim... hah ipak DLS dao najboji prijedlog.... haha >D hvala jos jednom svima
 
Top