G-Power BMW M3 E46

G-Power BMW M3 E46

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
g-power-m3-2-7.jpg


Iako se prethodna E46 generacija BMW-a M3 ne proizvodi već nekoliko godina, u tjuning kući G-Power su vlasnicima tog modela ponudili kit za pojačanje njegovog 3,2 litarskog šestocilindraša.

Ugradnjom ASA TM I 20 kompresora, snaga je sa standardnih 343KS i 365 Nm obrtnog momenta porasla na 450KS i 450 Nm, što se naravno pozitivno odrazilo na performanse. A to znači da je maksimalna brzina preko 300 km/h i da je ubrzanje od 0 do 200 km/h smanjeno sa 18,1 na 14,7 sekundi, što je bolji rezultat i od aktuelnog, fabričkog BMW-a M3 sa 420 konja (njemu do 200 km/h naime treba 15,8 sekundi).

g-power-m3-3-7.jpg


G-Power je za M3 E46 predvideo i "SILVERSTONE DIAMOND" aluminijumske točkove od 20 inča (sa Michelin Pilot Sport gumama 245/30 ZR 20 i 285/25 ZR 20), modifikovano G-Power RS ogibljenje i sportski izduvni sistem od nerđajućeg čelika.

G-Power naravno ceni svoj rad, pa cena za pojačanje motora iznosi 10.495,80 evra, a komplet točkova sa gumama staje 4.422,17 evra.

izvor
 
Član
Vidio sam ja juce jednog M-a u Sarajevu , stisnu ga baja opasno ...

Al ovaj je premocan samo josh da je neke druge boje mada ni ova nije losha ...
 
Član
Fino fino !:cool: dobro je vidjet da se ljudi josh uvijek bave preradama nekih modela koji nisu trenutno aktuelni!:icon_smile:
 
Član
njega da mi je,nebi mi vise nista trebalo...i jos koja milja za gorivo...i ja sretan..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top