Frend ima problem

Frend ima problem

Član
Frend mi vozi Reno MEGAN karavan 1.9 dti 2000 god i potreban mu je zadni most-torzija . Ako neko zna gdje ima polovno nek javi
 
Član
Ne znam da li pase ovaj Ogijev raspitaj se malo pa vidi Mislim da bi u Ilmi - Jelah trebali imati Ljetos sam trazio neke dijelove za hyundai samo su oni imali i ostvarili smo dobru saradnju Imas u pp broj covjeka da ga direktno kontaktiras Mislim cak da od njega mozes dobiti info da li ti pase ova ponuda od Ogija ;)
 
Član
niksa je napisao(la):
Ne znam da li pase ovaj Ogijev raspitaj se malo pa vidi Mislim da bi u Ilmi - Jelah trebali imati Ljetos sam trazio neke dijelove za hyundai samo su oni imali i ostvarili smo dobru saradnju Imas u pp broj covjeka da ga direktno kontaktiras Mislim cak da od njega mozes dobiti info da li ti pase ova ponuda od Ogija ;)

hvala , kontaktirat ću ga ;)
 
Član
Upravo sam provjerio pase 100% ;) Da ti frend nije slucajno iz Sa posto mi ovaj moj rece da upravo radi na istom problemu
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Vidi koliko košta tamo negdje pa da pravimo cijenu ako je skupo.

pa ne znam jel paše sa ovog tvog , u tebe je 97 god a ovaj je 2000 mislim da je različit :icon_question:
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
rinaldo je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Vidi koliko košta tamo negdje pa da pravimo cijenu ako je skupo.

pa ne znam jel paše sa ovog tvog , u tebe je 97 god a ovaj je 2000 mislim da je različit :icon_question:

Ako je onaj noviji tip, imamo i za njega, samo što je cijena veća.

2000 god , karavan , ako imaš pošalji cijenu i da se dog za transport.
 
Top