Francuz Vozio Automobil 58 Godina Bez Dozvole

Francuz Vozio Automobil 58 Godina Bez Dozvole

Član
</div>
<p>Francuska policija, koja je zaustavila 79-godi&scaron;njeg vozača, otkrila je da
taj penzioner 58 godina vozi automobil bez vozačke dozvole.</p><p>On je u sredu, kada ga je policija zaustavila, putovao sa suprugom na
Atlantsku obalu.<br />
<br />
"On je krenuo na obuku za vožnju 1952. godine, ali nikada nije položio
test. To znači da je 58 godina vozio, a da nije napravio nijedan prekr&scaron;aj i da
je po&scaron;tovao sva pravila u saobraćaju", rekao je izvor iz policije agenciji
Rojters. </p>

<p>Vozač je policiji ispričao da su dokumenti o osiguranju automobila ispravni
i naveo da je automobil obično vozila njegova supruga. </p>

<p>Sličan slučaj zabeležen je <a href="http://auto.blog.rs/blog/auto/zanimljivosti/2010/08/13/nemac-vozio-51-godinu-bez-vozacke-dozvole" target="_blank">u nemačkom gradu Oberhauzenu</a>.</p>

<p>Autor : Tanjug.rs<br /></p>

<br>
 
Član
58godina i da ga tek sad zaustavi policija... jbt ja ne mogu ni iz garaze izac kako treba a da ne izleti neki iza coska sa lizalom u ruci :lol:
 
Član
TuLe je napisao(la):
58godina i da ga tek sad zaustavi policija... jbt ja ne mogu ni iz garaze izac kako treba a da ne izleti neki iza coska sa lizalom u ruci :lol:

Tako je u normalnim državama, ne praviš prekršaje i neće te ni zaustaviti.;)
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
TuLe je napisao(la):
58godina i da ga tek sad zaustavi policija... jbt ja ne mogu ni iz garaze izac kako treba a da ne izleti neki iza coska sa lizalom u ruci :lol:

Tako je u normalnim državama, ne praviš prekršaje i neće te ni zaustaviti.;)

a nije da pravim prekrsaje, vec sam baksuz po tom pitanju. jednostavno kao da samo cekaju kad cu gdje skrenut, pa makar me i bez razloga zaustavili...
 
Član
TuLe je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
TuLe je napisao(la):
58godina i da ga tek sad zaustavi policija... jbt ja ne mogu ni iz garaze izac kako treba a da ne izleti neki iza coska sa lizalom u ruci :lol:

Tako je u normalnim državama, ne praviš prekršaje i neće te ni zaustaviti.;)

a nije da pravim prekrsaje, vec sam baksuz po tom pitanju. jednostavno kao da samo cekaju kad cu gdje skrenut, pa makar me i bez razloga zaustavili...

Ma nisam mislio na tebe, već uopšte.;)
 
Top