Fotke - priroda - carsija

Fotke - priroda - carsija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
ilincica.jpg


9.jpg


8.jpg


7.jpg
 
Legend
Deyo je napisao(la):
Ovu panoramsku ću da ti ukradem ;)
Da li imaš sliku ulice između MUP-a i Cipelića, treba mi i hitno i urgentno :cool:
I de vidi u katalogu, neke plastične kuglice, belaje, na letvi volana za Transit-a '89, ako ima častim pivom od 0,33l :)

Za transita moras pozvat telefon 316-990 sutra naravno :cool: ja neradim u servisu;)

Fotku imam, de mi msn svoj da ti posaljem.
 
Početnik
opa! daki! prilicno mi se dopadaju prizori koje si fotografirao... ako se ne varam, ovo su fotografije bez obrade, tako da moram reci da me se prilicno dojmilo kako si uhvatio zrake sunca i kako si pravio kontraste, obzirom da je sve (ponovno, ako se ne varam) cisto "fotoaparatski"...

vjerujem da ce biti jos ovoga, zar ne? ;)
 
Legend
bilosto je napisao(la):
opa! daki! prilicno mi se dopadaju prizori koje si fotografirao... ako se ne varam, ovo su fotografije bez obrade, tako da moram reci da me se prilicno dojmilo kako si uhvatio zrake sunca i kako si pravio kontraste, obzirom da je sve (ponovno, ako se ne varam) cisto "fotoaparatski"...

vjerujem da ce biti jos ovoga, zar ne? ;)

Bude toga kod mene sa vremena na vrijeme, ako ti se da, vrati se nekoliko stranica unazad, vidjeces, ima par solidnih fotki i od mene.

Sto se tice ovih fotki, sve su odradjene u PS kako bi dale utisak da su neodradjene jer danas je bilo veoma suncano, a boje u sumi su prekrasne, ali za moj ukus malo prejake. Postavicu jednu neobradjenu radi usporedbe.
 
dobar daki,zaista neki bi jos dodatno naglasili boje,ali ti si ih desaturatirao sto se cini kao dobar potez.
inace druga mi je favorit,mistican puteljak i dominantno,zastrasujuce drvece,jos da je nebo malo stravicnije bila bi TOP :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top