Fotke nove serije 1 BMW

Fotke nove serije 1 BMW

Član
Sudeci po informacijama sa AutoBlog-a i prije Frankfurtskog salona nova serija jedan je vidjena na ulicama.
02-bmw-1-series-leaked.jpg

04-bmw-1-series-leaked.jpg

01-bmw-1-series-leaked630opt.jpg

03-bmw-1-series-leaked.jpg


... ja se sve nadam da nije istina te da je i ovo neki PS, jer mi se uopste ne svidja.

Izvor: http://www.autoblog.com/2011/06/03/2012-bmw-1-series-leaks-onto-internet-ahead-of-frankfurt-reveal/
 

MTR

Član
:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek: ja groba mila mati :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Meni ne izgledaju ove slike kao PS, al auto je strasno ruzan, ovo ce nadmasiti i Bangleovu sedmicu :icon_eek:
 
Član
ne lajkam ga od naprijed prevelika svjetla na tako malom autu a sa zadnje strane pa to je bmw moze to bolje;)
 
Član
odlican, iako se samo razlikuje od prethodnika po prednjem dijelu i zadnjim stopama, farovi su mu sjeli ko budali samar, unutrasnjost je odlicna:cool:.....ja neznam zasto ste toliko popljuvali, ali to je tako na ovom forumu, ako dvojica kazu da nevalja odma nevalja cijelom forumu....:icon_mad:
 

MTR

Član
tigar3110 je napisao(la):
odlican, iako se samo razlikuje od prethodnika po prednjem dijelu i zadnjim stopama, farovi su mu sjeli ko budali samar, unutrasnjost je odlicna:cool:.....ja neznam zasto ste toliko popljuvali, ali to je tako na ovom forumu, ako dvojica kazu da nevalja odma nevalja cijelom forumu....:icon_mad:

Tigre koja je u tebe dioptrija :D
 
Top