Fotke - dio III

Fotke - dio III

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
daki odlicne slike...gdje uhvati macu na limenoj vrucoj haubi....ma nek ej skoda na slici...cu + da ti odma uvalim hehe :)
 
Legend
tibor987 je napisao(la):
daki odlicne slike...gdje uhvati macu na limenoj vrucoj haubi....ma nek ej skoda na slici...cu + da ti odma uvalim hehe :)

Moja curica + moja skodica X jedan solidan foto aparat = solidne fotografije :D
 
Legend
tibor987 je napisao(la):
kako god drug, pravo mocne fotke, ali sto je skoda na slici zatalebao sam ti plusich hehe :)

;) ... :D

Nisam je vozio sigurno ima i dva mjeseca, tako da sam sinoc bas onako s cejfom se provozao :D
 
Legend
Pike_gti je napisao(la):
extra slike al jbg nemozes ti u bih uspjet ko profi fotograd to se kod nas ne cjeni...

Jedan moj poznanik, osoba koja me i naucila nesto o fotografiji Munever Salihovic, profi fotograf, taj covjek je stvarno istrajao u tom poslu, stvarno cini cuda sa foto aparatom, ali tesko doci do nekih novaca vecih.

Recimo ja znam po samom sebi, nepunih 6 godina sam se bavio grafickim dizajnom, a zatim i fotografijom. Ljudi moji to Vam je bogovski posao, pogotovo gdje sam ja radio, kako je bilo super, a nema boljeg osjecaja na svijetu kada uradis casopis i docekas ga i onda gledas sta si naprvio i kako to sve skupa izgleda, mislim to je fenomenalno. Nazalost od tog posla se hljeba nisam najeo, sve je super bilo, ali plate ni izdaleka ne prate trend poskupljenja, a da iskren budem u poredjenju nesto ne znam za DTPejca koji ima milju platu. Pa vise konobar u nekom kaficu zaradjuje na kraju mjeseca.

Medjutim tako nam je kako nam je. Zato nadjes sebi neki poslic kako treba, sljakas od... do, a onda sa svoju dusu skljocas :D
 
Član
extra je stvar kad neko mozhe uhvatiti jedan odredjeni a neponovljivi trenutak u zhivotu ...
 
Član
Sve zavisi koliko se potrudis, ja znam neke DTP-ejce koji zaradjuju i vise.

Na fotografiji se isto moze zaraditi, kome se da, naravno treba i oprema, ne moze to sa ovim nasim idiot aparatima :)

Fine ove slike gore, trebao si samo pokusati uraditi koju i sa blicem (staviti blic na drugu "zavjesicu"), al ne skracivati ekspoziciju. Mislim da bi tim mozda dobio i malo bolje slike...
 
Legend
Ma joj i ovo sam jedva namolio da mi pozira zima bilo, a i bilo je ono slucajno skroz vozali se i stanem tu pored ima ova kao stanica neka autobuska..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top