Formula 1 - Renault R30 u bojama Lotusa

Formula 1 - Renault R30 u bojama Lotusa

Član
20110113060318_photo_0.jpg


Posetioci Međunarodne maniseftacije Autosport Show u Birminghamu, imaju priliku da vide prošlogodišnji bolid Renault R30 brendiran za sezonu 2011 - dakle u bojama Lotusa. U popodnevnim satima, zvanično će se predstaviti Jean Alesi i Vitalij Petrov...


Fotografije:

20110113060318_photo_2.jpg


20110113060318_photo_3.jpg


20110113060318_photo_4.jpg
 
Član
Lija je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
jbt ko kakvo pogrebno vozilo

dali je VW nebi bio takav...jarane proguglaj malo,o lotusima iz 70-ih i 80-ih pa ces vdjet..;)
Kakve veze imaju auta iz 70' il 80' sa ovim :icon_question:
beze napadas cojeka, nije nista rekao lose za Renault.. covjeku se nesvidja boja i to je to
 
Član
Mrva je napisao(la):
Lija je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
jbt ko kakvo pogrebno vozilo

dali je VW nebi bio takav...jarane proguglaj malo,o lotusima iz 70-ih i 80-ih pa ces vdjet..;)
Kakve veze imaju auta iz 70' il 80' sa ovim :icon_question:
beze napadas cojeka, nije nista rekao lose za Renault.. covjeku se nesvidja boja i to je to

Nije bitno sviđa ti se ili ne, to su boje jednog legendarnog F1 tima koji se vratio...mogu se nekom ne sviđati Ferarijeve boje ali mora imati poštovanje prema veličini te ekipe...a on vjerovatno da je znao šta komentariše ne bi uputio takav komentar.
 
Član
darko13 je napisao(la):
Nije bitno sviđa ti se ili ne, to su boje jednog legendarnog F1 tima koji se vratio...mogu se nekom ne sviđati Ferarijeve boje ali mora imati poštovanje prema veličini te ekipe...a on vjerovatno da je znao šta komentariše ne bi uputio takav komentar.
Da li zna il ne to neznam.. al i Lija vraca "istom mjerom" pa odmah kako vw nevalja
Netreba sada praviti od ovoga neki bauk, mogao mu je i Lija reci na kulturniji nacin kao jedan Renault fan isto kao sto si ti meni na jedan kulturan nacin odgovorio ;)

...raja gleda samo kako ce neko nekom suknut pa da se ima o cemu pricat :icon_mad:
 
Član
Mrva je napisao(la):
darko13 je napisao(la):
Nije bitno sviđa ti se ili ne, to su boje jednog legendarnog F1 tima koji se vratio...mogu se nekom ne sviđati Ferarijeve boje ali mora imati poštovanje prema veličini te ekipe...a on vjerovatno da je znao šta komentariše ne bi uputio takav komentar.
Da li zna il ne to neznam.. al i Lija vraca "istom mjerom" pa odmah kako vw nevalja
Netreba sada praviti od ovoga neki bauk, mogao mu je i Lija reci na kulturniji nacin kao jedan Renault fan isto kao sto si ti meni na jedan kulturan nacin odgovorio ;)

...raja gleda samo kako ce neko nekom suknut pa da se ima o cemu pricat :icon_mad:

Ima i toga u pravu si ;)
 
Početnik
ma ja i on se poznajemo od malena,pa tako cjeli zivot prepucavamo i zezamo ko je bolji i tako to,zbijamo sale na recin drugog..msm znat ce haris sta sam ja htio rec...mi se razumijemo...

a ja nisam ni rekao da on napada Renault ili sta slicno...on ima pravo na svoje misljenje..ja sam samo njemu prijateljski rekao da malo progugla i da vidi te bolide KOJI ITEKAKO IMAJU VEZE sa ovim sadasnjim bolidima...pogresno si protumacio ovo sve Mrva.. ;)
 
Član
ovjde je lotus samo sponzor renou (kao vodafon mclarenu), tako da je samo boja ono sto ga povzuje sa nekadasnjim lotusom
 
Top