Formati DVD za auto???

Formati DVD za auto???

Član
Dakle imam mali problemcic, nadam se da netko od vas zna to rijesiti. Naime zanima me u koji format i putem kojeg konvertera je najbolje trebam prebaciti video klip da mi ga cita DVD u autu, hocu da sve to stavim na microSD karticu posto DVD prima istu, pa preko nje da gledam. Znaci zanima me samo koji format trebam staviti na karticu da bi DVD ocitao spot/klip
 
Pa nadji u specifikacijama DVD-a sta sve cita i onda ih samo konvertujes. Ja koristim Freemake video konverter , kod mene cita sve skoro pa ga prebacim u AVI.
 
Član
Pise mi malte ne sve da cita, bili su neki videoklipovi na kartici u .avi formatu, ali sad kad nove konvertujem preko tog Freemake Video Convertera nece da mi ih prepozna, sta odaberes tamo kad biras kvalitetu videa?
 
Ne mozes odabradi HD tada nece da prepozna moras TV kvalitetu uzeti bar ja tako i svi rade . Na pocetku sam i ja istu gresku pravio i nece da ocita jer je valjda HD
 
imas youtube downloader
namjestis ovako "High quality video 360p 480x360"
i onda odes na "edit"
Kliknes na "bitrate" i kliknes na "320kbs"
Onda ti audio bude boljeg kvaliteta
i onda ubaciš link i skineš video
a tačni program je "Free youtube download v.3.1.41 build 1201"
odlično svira provjereno ;)
 
Član
Skidam preko YTD video dowloader-a i zvuk je kao i kvalitet slike jako dobar, cak sam se iznenadio kvalitetom istog.
 
mara- je napisao(la):
Možeš ti kliknut koliko hoćeš na 320kbs, ništa od toga. ;)

zavisi sve drug od videa do videa
Sam po sebi neki video je slabijeg kvaliteta
Skidao sam sebi iste pjesme sa različitim kvalitetom
Ima razlike !
Mozda ne osjetis bez nekog "solidnog ozvucenja"
Sub i to ...
Uglavnom osjeti se razlika provjereno
 
Član
Nema druže razlike. Ako je izvorni kvalitet 128 ništa nećeš dobiti ako staviš na 320. I ne brini imam ozvučenje što u kući što u autu, i znam o čemu govorim. A na youtube sigurno nema ništa što je 320. Jednostavno, ne možeš iz lošijeg kvaliteta dobiti bolji, ne možeš iz ničega dobiti nešto. Samo bezveze gubiš na prostoru. Pročitaj malo o enkodiranju, i bitrate-u. Jedino ustanoviti koji ti izvorno daje bitrate audio sa youtube i taj ostaviti, ako ima u programu same as source, nema bolje od toga.
 
Top