Ford želi da dostigne Volkswagenov BlueMotion po ekonomičnosti

Ford želi da dostigne Volkswagenov BlueMotion po ekonomičnosti

Član
Ford%20logo.jpg


U trci za nižim potrošnjama svojih vozila sve češće proizvođači "zaviruju u dvorišta komšija", što i nije toliko loše, ukoliko upitate zvaničnike Forda.

Američki proizvođač postavio je nove ciljeve dostizanja ekonomičnosti potrošnje kakve imaju Volkswagen BlueMotion modeli i želi da razvije planove poboljšanja ekonomičnosti svojih vozila.

Derek Kjuzak, direktor globalnih proizvoda potvrdio je za Autocar da će Ford u budućnosti više pažnje obratiti razvoju efikasnijih tehnologija koje će dovesti do manje potrošnje vozila.

Svaki model u gami proizvoda Forda trebalo bi da prođe kroz program smanjenja težine, kao i specijalne aerodinamičke testove, što bi zajedno trebalo da dovede do boljih rezultata u pogledu ekonomičnosti.
 
Sta je BlueMotion posebno ? K*rce se sa nekih 4.7 litara, idejom ispred svih :lol:, pa HDi bez ikakvog naglasavanja i hvalisanja skida tu njihovu potrosnju famoznu...
 
Član
technoGeek je napisao(la):
Sta je BlueMotion posebno ? K*rce se sa nekih 4.7 litara, idejom ispred svih :lol:, pa HDi bez ikakvog naglasavanja i hvalisanja skida tu njihovu potrosnju famoznu...

Malo bolje se informiši, pa bubni.
 
Član
ma nije problem voliti nesto ali netreba brate kuditi sve ostalo,i meni se svidja dosta vozila od wv ili audija,bmw-a ali ipak vozim Mondea i nepljujem odmah na sve drugo....
 
elvis_h je napisao(la):
ma nije problem voliti nesto ali netreba brate kuditi sve ostalo,i meni se svidja dosta vozila od wv ili audija,bmw-a ali ipak vozim Mondea i nepljujem odmah na sve drugo....

pa ne pljujem ni ja nikad niti cu to kad uradit ono sto volim cu rec a ono sto ne volim ni ne komentarisem niti govorim ja sam sad prvi put kroz salu malo rekao ku*ko ce postic a nebi da ih imenujem neke koji svaki post to jest temu ismijavaju i pljuju ako je vezano za VW

vjerovatno su nekad imali neki los vw koji su kupili u losem stanju za niske pare pa sad se docepali neceg drugog a na osnovu jednog auta pljuju po vw smijesno je to
 
Top