Ford Grand C-Max

Ford Grand C-Max

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
i684565_11.jpg


i684585_12.jpg


i684587_13.jpg


i684589_14.jpg


Grand Ford C-Max ima sedam sjedala, te prati filozofiju kinetičkog dizajna koja sadrži niz razlika u odnosu na redovnu C-MAX. Grand Ford C-Max je večih dimenzija, duži je i ima klizna vrata na boku.
 
Legend
nodiash je napisao(la):
Prednji pljunuti Fokus look:icon_rolleyes:

Pa ett, i nije bas, ima nekih noviteta u linijama auta, vise mi lici na neku tranziciju izmedju kuge i nove fieste.
 
Član
Meni to isto sve kod njih...bilo bi mozda bolje kad bi se pozabavili malo vecim redizajnom kad je vec rijec o razlicitim autima a ne tom nekom tranzicijom od nekih drugih modela...but then again that's just me :icon_biggrin:
 
Legend
Pa znas da su krenuli da sve modele prebace na kinetic design, ali ujedno se radi i prelazi sa face lift modela kao npr moj Focus, na skroz novi model, i recimo Mondeo kao novi model kada je izasao 2007 sada treba da dodje Mondeo facelift, tako da se to presjeca.

Eh sad, kinetic design se dobro pokazao u EU, i sad furaju da ga koriste maksimalno, Ford je jedini koji uspjeva imalo da drzi korak sa VW u EU.
 
Član
Bumo vidili...pa da i laik ko ja moze po izgledu skuzit koji je model bez da skiljim odzada nebil procit'o ovako corav:icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top