Ford Focus TDCI 66kw 2007

Ford Focus TDCI 66kw 2007

trebao bi ici uzeti ovo auto,pa nezz nista o njemu,dali ima nesto kobno sto bi trebao znati,svaka kritika dobrodosla hvala
 
Super Moderator
Postavi da vidim koji je tacno, jer 2007 mogu biti dva razlicita auta skroz, ima medjumodel u toj godini
 
nisam siguran.bice da je medumodel,malo su me prepali,svi govore da je tddi bio bi extra,a tdci znas ovo ono,sad sam u dilemi
 
Član
to godiste bi trebala bit druga generacija, 1.6 tdci sa 66kW
sa registracijom bi izasao ispod 4500KM a to je cijena prve generacije 2001-2002 godiste
il je baraka il je cijena u eurima
 
Član
Sve ja kako utrefiš, možeš uzet dobrog tdci da nemaš problema a lošeg tddi i da te zeza.. tako da je to relativno, stoji da je tddi stariji motor i ima manje osjetljivih dijelova, ali ne treba bježati od tdci, ja sam utrefio dobrog ( mondeo tdci ), evo već 80 000+ km nikakvoh kvara, voženo sve na lož ulju. Pa će mi onda neko reći da su im dizne mana... lol
 
Super Moderator
moras mi barem sliku postaviti da probam skontati o cemu se radi. to je cijena bagatela, ja sam svog na otpa prodo slupanog za 2300 tako da ispravan ne moze nikako biti po toj cijeni. u njemackoj dobar primjerak je 3000€
 
kako odma spameri lupaju majko mila,radi se o tom,da ocev prijatelj,skojim skupa radi u ljubljani,uzeo u racun auto,jer mu je radio nest na crno za 700 eura,dovukao ga u bosnu,kad sumu reklida ga moze cariniti i to,te je uradio isto i mislio ga ostavit cerci,posto ona nezeli,jer je karavan,stoji parkiran,trenutno u cazinu jer tam ima mater ,a ovdje zivi s zenom u jajcu,pitam ga kolika je cijena,kaze 3800 meni,2007 godiste 1.8 tdci 66 kw.zato neznam kako izgleda,jer za vikend idem pogledat vozilo
 
Top